Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha ujra telepitem a windows...

Ha ujra telepitem a windows XP-at, akkor fel kell raknom a hardverek driver-jét is?

Figyelt kérdés

Csak mert a hardverek (alaplap,cpu,vga) CD-je nincsen meg.

Ez egy régi gép van már vagy 5éves ha nem több.

Multkor egy kb ilyen laptopon csináltam xp telepitést, de ott nem kért semmilyen drivert, ez kérni fog?


2010. jún. 21. 08:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem fog kérni, csak nem fog működni a hang, illetve még az oldalak görgetésénél is beakad.

Általában csak hang és video-driver telepítés elég.

Tedd fel az Everest programot, az kiírja a típusukat, azt a Google-ba beírod és leszedheted hozzá a drivereket.

2010. jún. 21. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Elméletileg... a Windows remélhetőleg kiszolgálja őket..így nem feltétlenül szükséges.


De !


Ha a telepítés után... az eszközkezelőben sárga felkiáltójelesek vannak ... ezek nem tudnak megfelelően működni,így ezekhez be kell szerezni a drivert.

Amúgy a hardverekhez ajánlott a saját/eredeti driverüket használni,mert ezzel a legoptimálisabb a működésük.

Ezeket a netről szedheted le a gyártók honlapján.

2010. jún. 21. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én akár hányszor újra raktam egyszer sem kért az alap dolgokhoz (hang,videokártya,hálókártya) magától felrakta ami kell
2010. jún. 21. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha szerencséd van, akkor bejön az utolsó válaszadó gondolata, ha nincs nem...

Vagy Everest-tel levadászod a divereket vagy, ha most minden OK, lemented a drivereket pl egy pendrive-re DriverMax-szal. Ez régebbi verzó leírása.

[link]

2010. jún. 21. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Uccsonak, ezer köszönöt. Ugy csináltam ahogy a videoban irják és minden müxik.
2010. jún. 21. 18:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!