Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ezt írja ki a laptop-om...

Ezt írja ki a laptop-om amikor telepítem rá a Windows-t mi lehet a probléma? Részletek beljebb.

Figyelt kérdés

ezt írja ki a laptop-om amikor telepítem rá a Windows-t mi lehet a probléma?

[link]


2010. jún. 1. 16:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
azzz fasszaaaaaaaaaa!! Esetleg merevlemez vagy memóriahiba! A korábbi oprendszerrel mi lett?
2010. jún. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
helló sikerült feltenni meg minden de beindul üdvözlő képernyő és akkor kék halál és újra és egyfolytában volt szerelőnél kicserélt mindent ami az alaplapra csatlakozik de ugyan ez volt:S:S:S
2010. jún. 1. 16:53
 3/12 anonim ***** válasza:
fúú, ennek fényében az alaplap nem finghatta el magát? Bár nem logikus nekem, igaz túl nagy szaki sem vagyok. Milyen gép?
2010. jún. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
helló ez egy fujitsu siemens amilo L6820 de van amikor stabilan megy egy darabig aztán adja megmagát:S
2010. jún. 1. 18:53
 5/12 anonim ***** válasza:
Meglepő, mert nekem ugyanez van egy L7320GW és az már lassan 5 éve ketyeg asszem. Szerelő nem mondott valamit az alaplapról, mert ha mindent kicseréltek, akkor jónak kéne lenni. Ezért csak az alaplap marad.
2010. jún. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
helló hát nem tudom mert vinyót meg RAM-ot cserélt és az volt továbbra is a probléma de nem tudom mert van amikor stabilan megye egy darabig aztán gondol egyet újra indul de amikor egy napig nem kapcsolom be és aztán bekapcsolom akkor egy fél óra amire bekapcsol mert mindig újra indul!
2010. jún. 1. 22:08
 7/12 anonim ***** válasza:

Üdv...


Nos,elsőként próbálj meg egy live-rendszert. Ha az gond nélkül megy, nincs az ég egy adta világon semi baja; bios-ban kell állítgatni ezt-azt;) ...


Részletekért fordulj bizalommal hozzám, miután "letesztelted" live rendszerrel..


Sok sikert!

2010. jún. 2. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem az alaplapnak lehet gondja. a biosba tolj egy optimal settinget és ha ezután is fennáll a gond, akkor alaplap...
2010. jún. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Nekem is amilo-m van, és windows alatt nem tudtam mit csinálni kék halál nélkül. Szervizben álítólag alaplapot cseréltek de nem javult semmit. Azóta linuxom van (ubuntu) és az nem kötekszik (néha befagy, de messze nem olyan gyakran).


Szóval sztem az amilo egy eleve hibás konstrukció, vagy csak a meghajtóprogram támogatás egyenlő a nullával hozzá.

2010. jún. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Feltehetőleg sata driver kell neki. Szedj le egy olyan XP-t, amibe van integrálva sata driver.
2010. jún. 10. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!