Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért mondja rá hogy rossz és...

Jasdik kérdése:

Miért mondja rá hogy rossz és még a Black Ops 2 se fut?

Figyelt kérdés

Egyes emberek pontosabban 2 azt mondja hogy ezen a gépen a Blakc Ops 2 se fut...


RAM:4GB DDr3

Proci:AMD Fx 4300 (4mag)

Videokártya:R7 250 1GB DDR5


Volt egy bizonyos keretem. És én mindent ujonan szerettem volna venni.Mer egyzser már a videokártyát őróbáltam használtan de eléggé át akart baszni.Fel se adta.Ezért lett ez.



2015. aug. 27. 20:04
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
A gépház nem m1 mi van:Táp meg egy Chieftech 400W-s van.Gépház meg FCPC.Egyépként annyira szidod az AMD-t nekem nincs annyi pénzem mint neked.Tényleg gyerked van már az Intel procidtol?
2015. aug. 27. 20:42
 12/15 anonim ***** válasza:

Ha már megvetted, akkor szeresd a géped. :) Nekem két masinám van, az egyikért 8 hónapig gyűjtöttem. Az erős, de lassan elavul, mert csak alsó-középkategóriás.

A másik, ami előtt épp ülök, egy 11 éves CRT monitor, egy C2D E6300 1.86 GHZ proci, 3 GB DDR2 Ram, és egy GT 630. Nah, ez a gép sűrűn belassul, a fagyásról nem is beszélve, mivel egy 9 éves alaplapot tartalmaz, egy 9 éves 80 gigás HDD-vel. Na ez igazi veterán cucc! És tökre örülök hogy itt ülhetek még mindig előtte.


Egyébként valóban ki lehetett volna hozni 1 fokkal jobb gépet, de ez van. Az Intel-t próbáld meg ne megutálni, a Pentium széria kijött volna ebből a pénzből simán. Valahol gyorsabb, valahol lassabb lenne. Igazából már mindegy. A Black Ops 2 meg vegyes grafikai beállítások mellett futni fog.

2015. aug. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Hát iagzándibol a proci még nincs meg.Meg az alaplap még nem rendeltem meg...Mit ajánlatok?
2015. aug. 28. 09:24
 14/15 anonim ***** válasza:
nekem is egy nyolc éves gépem van ha ez megnyugtat ati radeon hd 3600 vidikarival és 2 gb rammal+ pentium e 5700 proci
2015. aug. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Tehát van ~32e-ed lapra+CPU-ra.


Akkor azt ajánlom, hogy vegyél egy Intel Pentium G3420-at, és egy B85-ös alaplapot.

Persze csak akkor, ha kb egy év múlva tudsz fejleszteni i5-re és jobb VGA-ra.


Ha nem tudsz i5-re és jobb VGA-ra váltani, akkor azt javasolnám, hogy gyújts még és FM2+-os ágon indulj el egy AMD Athlon II X4 860K-val és egy ASrock FM2A88X Pro+-os alaplappal.

2015. aug. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!