Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért mondja rá hogy rossz és...

Jasdik kérdése:

Miért mondja rá hogy rossz és még a Black Ops 2 se fut?

Figyelt kérdés

Egyes emberek pontosabban 2 azt mondja hogy ezen a gépen a Blakc Ops 2 se fut...


RAM:4GB DDr3

Proci:AMD Fx 4300 (4mag)

Videokártya:R7 250 1GB DDR5


Volt egy bizonyos keretem. És én mindent ujonan szerettem volna venni.Mer egyzser már a videokártyát őróbáltam használtan de eléggé át akart baszni.Fel se adta.Ezért lett ez.



2015. aug. 27. 20:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Ha menne is rajta, a kártya miatt alacsony beállításokkal élsimítás nélkül.


De amúgy beírod youtube-ba, hogy CoD BO 2 R7 250 és meglátod a videóban mit bír.


Meg még egy olyat szeretnék hozzáfűzni, hogy az az FX egy kacat vacak, egy Pentium G3420 szintjét hozza talán, még annyit se, ha 2 magot használó dolgot futtatsz, és fejleszthetőség miatt jobban megérte volt az 1150-es vonal.

2015. aug. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Előbb próbáld ki, ne higgy a pletykáknak, mindenki tapasztalat nélkül osztja az észt, akik lyukat beszéltek egymás hasába hardveres fórumokon. Az 1 gigás videokártya már kevés viszont a többi még megfelel a mai játékoknak. FX 8350 vagy 8370 viszont jobb lenne.
2015. aug. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Oké.De a videokártyára ennyi pénzem volt...Nem tudtam rá költeni 40k-t amiböl egy Nagyon erős kártyát meg lehet venni.De ennyi egynelőre elég majd jövőre bővítve lesz
2015. aug. 27. 20:17
 4/15 anonim ***** válasza:
2015. aug. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
El tudsz játszani azzal a konfiggal is amit leírtál. Viszont a videokártya miatt némely játéknál lejjebb kell venni a beállításokból, de akiknek kevesebb pénz jut gépre, azoknál érthető ez a dolog, mert nyilván nem Ultrán akarják tolni 230 FPS-el, hanem magáért a játék öröméért játszani. Biztosan fogsz találni olyan beállítást ami mellett élvezhetően de mégis látványosan fut az adott játék.
2015. aug. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszi.Majd a fontosabbakat feljebb veszem a kevésbé fontosat pedig jóval lejebb így élvezhetőbb is lesz.
2015. aug. 27. 20:30
 7/15 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

menyiert vedted vga t? 25 ugye?

es a cpu t? es a lapot hozza?

2015. aug. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
25 kártya,20 proci,12 alaplap,8 ram,
2015. aug. 27. 20:36
 9/15 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

utolag mondjuk mindegy


elore nem kerdeztel?

miert nem?

mert mar szerintem leirtam neked miert nem volt jo vetel a tied de vga 25 be okes (nem azert mintha jo vetel lene de ujonan enyi az ara)

20 a cpu ara kb ujonan de ehelyet pentium g vagy 860K sokkal jobban megerte volna


egy olcso am3+ alaplaprol meg ne is beszeljunk (aligha dragat vetel, de arol se beszeljunk mert akkor csak a lenegobe dobtal ki penzt...)

szoval a platform valasztas volt rossz

es talan teljes arkeretedbol kilehetet voln hozni valami jobbat

es aki enyire sporol az altalaban fejleszthetosegtol elvagja magat

vagyis se gephazra se tapegysegre nem figyel...

no de mindegy


nem a jatekokal lesz gond de ezt mar szerintem sokszor irtam es masok is irtak ezt


hogy valaki benyogi hogy semmire sem jo ez vagy az ez szoknanyos allapot

2015. aug. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

#8 ok azok jo arak legalabb bar 12ezres lap... (errol irtam ez is a fejleszthetosegnel is uj negativum egy am3+ nal ezert nem am3+ ba kelet voln gondolkodni)

csak kozben irtam

legalabb teged nem huztak le sok penzel, mert hogy hivatalos helyen is van hogy lehuzzak az embert

2015. aug. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!