Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem fér rá a dvd-re?

Miért nem fér rá a dvd-re?

Figyelt kérdés
Adott egy átlag 4,7 gigás újraírható dvd és egy 2,5 gigás film. Ha dvd író programmal rá akarom írni, kb 6 gigásra nő meg a film, így kiírja, hogy nem fér rá. Miért?

2015. máj. 25. 11:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Rá van írva a dvd-re hogy hány percnyi anyag fér rá úgy tudom. Nézd meg :)
2015. máj. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És tényleg.. a filmem 170 perc, és csak 120 fér rá. Na most ezt hogy fogom megnézni tv-n? :/
2015. máj. 25. 11:34
 3/7 anonim ***** válasza:
hát ez a legjobb kérdés :) Ha régi tv nincs tippem ha újabb tv akkor nincs rajta usb port vagy valami? Akkor már telefonról vagy egy pendrive ról is meglehet nézni :D
2015. máj. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Új tv, de a pendrive-om jelenleg úgy tűnik, hogy tönkrement -.- Esetleg ha feldarabolnám a filmet két részre?
2015. máj. 25. 11:47
 5/7 anonim ***** válasza:
Milyen kiterjesztése van annak az érdekes filmnek? Mert én még olyat nem hallottam, hogy 2,5 giga írás után 6 gigára nőjön.
2015. máj. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Csak azért nő 6GB-ra mert nem tudja kiírni. Mivel hosszabb a film mint ami rámegy a dvdre :)
2015. máj. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Így van, az utolsónak igaza van. Egyébként avi-ban volt.
2015. máj. 28. 13:30

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!