Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért fagy a gépem? (Többi lent)

Miért fagy a gépem? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok. Egy olyan kérdésem lenne hogy szerintetek miért fagy meg a gépem kb 20mp re utána minden helyre jön. Bövebben annyi hogy olyat szokot csinálni hogy megy egy ideig szépen utána hirtelen befagy ez általába böngészés közbe szokot előfordulni megáll minden kattintok mindenhova nem reagál várok kb 20 mp et utána hirtelen megjavul és mindent behoz amit a fagyás közbe megnyitottam. Amiért feltettem ezt a kérdést az az hogy érdekes modon több óra játék után se fagy csak ha az asztalon csinálok valamit vagy böngészgetek( google crome-al).Plusz azt is hozátenném hogy 3 vinyó van a gépbe és valamelyik állandóan ki be kapcsolgat és nem tudok miért.Ennyit tudok elmondani róla leírom mégf mivel probálkoztam meg a gépemet. virusírtóval átnéztem a gépet nincs változás, formáztam újratelepitettem a windowst nincs változás.

Elöre is köszönöm a válaszokat


Gépem:Processzor: AMD FX 4300 3.8Ghz 4 magos

Memória: Kingston 8GB DDR3 1600 MHz

Videókártya: GIGABYTE Geforce GTX 760 OC 2GB 256bit DDR5

Op. rendszer: Windows 8.1 64 Bit

Alaplap: Asrock 970 Extreme3 R2.0

Merevlemez: 120gb SSD

2x500GB HDD Samsung

Táp:Sharkoon WPS V2 600w



2015. márc. 20. 10:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Lehetséges hogy az egyik winchester az oka.

De próbálj meg másik böngészővel netezni! Chrome-on egyszer akkora memory leak-et kaptam, hogy nem bírtam kattintani se.

2015. márc. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi a gyors választ. Igen én is a winyóra gyanakodtam. A crome-rol annyit hogy sajnos pl ha csak simán nézek egy filmet valami lejátszóval akkor is fagy nem csak netezés közben.
2015. márc. 20. 12:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!