Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért fagy le a gépem?

ZeToRr kérdése:

Miért fagy le a gépem?

Figyelt kérdés

Memtest, VGA test, CPU, cache teszt minden volt már.

Win8.1 le lett szedve, fel lett rakva a win 7 Professional és még mindig fagyogat.

Konfig: AMD fx 9590,

gtx 970 gigabyte windforce 1g 4gb

Asus m5a99fx r2.0 pro,

8gb Corsair vengeance ramok 1600mhz.

WD black 1tb

128gb Adata SSD


Nem értem miért fagy. Minden lehető tesztet megcsináltam, (op rendszeren kivul futtatva, memtest86+-ban vagy mi a fene neve van)

játék alatt fagyok le.

Ha valaki tudna segiteni lelkemmel köszönnék, 415k-t költöttem erre a vacakra, de mindjárt megölöm magam.



2015. márc. 14. 22:51
 1/3 levis56 ***** válasza:
Táp hiba esetleg gyenge,vagy túlmelegszik a CPU,pasztázd le,játéknál nagyobb az igénybevétel.
2015. márc. 15. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De leirtam mindent, hutese jó mert most lett cserelve. AMD-nél ha 100%on 30 percen át megy és nem melegszik 65 fok felé az már jó. A pasztát külön megnéztem, teszteket megcsináltam mindent ami rendes teszt. Ezekkel baszakodtunk 3 órán át+formázás, telepites es most sem jó.. Akkor mi? A táp:700w FSP Hyper
2015. márc. 15. 10:08
 3/3 lali.89 ***** válasza:
Alaplap bios frissitése megvolt? Próbáltad hogy nem az ssd-re rakod a rendszert? Lehet csak sima driver hiba.
2015. márc. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!