Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért fagy le a gépem ha...

ZeToRr kérdése:

Miért fagy le a gépem ha amd-m van?

Figyelt kérdés

Nem értem miért van ez, bivaly gépem van de lefagy..

Tanakodtam a hutesre, ma hozzák ki.

gép:

AMD fx 9590 8 mag 4,7 ghz-en

gtx 970 gigabyte windforce 1g 4gb oc

128gb adata ssd

raijintek pallas huto, de ma fog jonni az új.

700w-hyper táp

1tb WD black 7200rpm.

Asus m5a99fx r2.0 pro alaplap.

Amikor jelentkeztek: játék alatt csak befagy hang nincs, újrainditom, stb. a gep szerintem melegedés miatt fagy le. Köszi ha válaszoltok! :) UI:Nem VGA hiba, mert akkor asztalon is befagyna a gép. csak akkor fagy be mikor játszok, de mindenhol min 300fps van pl: CS:GO Minecraft, Battlefield 3 60.



2015. márc. 10. 07:48
 1/9 anonim ***** válasza:

Az a hűtés elég kevés ilyen bivaly processzorhoz. Nem ártana minimum 15 ezres szép nagy hűtőt rávágni (vagy vízhűtést). De amúgy amikor lefagy, szépen megfogod a gépházat, forró-e.


Érdemes lenne sűrített levegővel kifújatni a házat, kevesebb por, kisebb felmelegedés.

2015. márc. 10. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Tengor ***** válasza:
"Nem VGA hiba, mert akkor asztalon is befagyna a gép." < ez helytelen megállapítás. Milyen hőmérsékleteket mérsz?
2015. márc. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
lehet az vga hiba...főleg a kukába való nvidiaval.futtass cpu stress test-et,ha akkor nem fagy le akkor vga gond.
2015. márc. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Most csoda nem fagyott le. 25k-ba teszek rá hutest ma es megnezem hogy mi a tokom, de még tesztelem a VGA-t aida 64-ben
2015. márc. 10. 16:04
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen procim van a játékgépemben, a Scythe Kotetsu hűtővel (és jó nagy házzal) jól megy akárhány óra játék után is. Ez a hűtő csak 10 000 Ft körül van, de nagyon jól sikerült, ne tévesszen meg a viszonylagos olcsósága. Videókártya R9-290x.
2015. márc. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Sziasztok ZeToRr kérlek válaszolnál, hogy esetleg lefagyotte a géped rendszertelenül, mióta hűtést cseréltél mert én is sajnos pont ugyan ezzel a problémával küszködöm. És a válaszod sokat segítene akkor tudnám, hogy hűtő cserére van szükség. Van mikró megy 12órát a gép és utána fagy le. És van mikor 1-2óra alatt lefagy. Előre is köszönöm válaszod.
2015. márc. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Tengor ***** válasza:
#6, az ő gépét használod v. miért fontos hogy nála mi volt? Nyiss új kérdést, írd ki a géped adatait, és a hőfokokat is! (terhelés nélkül és terheléssel is)
2015. márc. 16. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
nem értem mért kellene új kérdést nyíttani? ez csak egy sima kérdés volt, mivel elég magas hőfokon van átlagba a proci és pont ez a tünete, szóval.... nyittok egy új kérdést akkor meg el kezdenek jönni a találgatások.... táp cseréld le, majd hűttő..., vga... na szóval csak azért kérdeztem, hogy végre tudjak valamit szóval ha nem tud valaki segíteni akkor meg mért hátráltatna? xD
2015. márc. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Tengor ***** válasza:

Mert nincs két egyforma gép. És ami laikusnak egyformának tűnik az lehet, hogy két tök eltérő probléma, csak épp ugyan azt a hibajelentéseget produkálja.

Egyébként pedig kaptál is választ: ha melege van a cuccnak, akkor ki kell takarítani.

2015. márc. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!