Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az intel hd 4600 igp-re miért...

Az intel hd 4600 igp-re miért mondják ennyien hogy nem játékra való?

Figyelt kérdés

egyszerűen nem tudom megérteni a tudatlanságotokat, azt a szánalmat hogy minden ami integrált vga, egy rakás sz*r!


senkit se zavarjon hogy battlefield 4-ezek jó fps-sel, úgy hogy ezzel az integrált vga-val játszok! mellesleg highon..

talán nem full überszuper ultra grafikán kell nyomatni vele, és máris jó a játékra.


én tapasztalatból beszélek, de azok akik eddig olyanokat mondtak hogy nem jó játékra, netezésre van stb, azoknak mi is volt a konkrét bajuk ezzel az intergrált vga-val??



2015. jan. 9. 02:34
1 2 3 4 5
 41/44 soccerway ***** válasza:
23%
Ne etessétek a trollt :)
2015. jan. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 A kérdező kommentje:
mondom nem ultrára kell mindent felbas*nbi és lehet játszani! nem tudom megérteni hogy az a fogyatékos retard fejed nem képes felfogni hogy egy igp, amivel HA LOWON IS DE LEHET JÁTSZANI battlefield 4-et AMI ROHADTUL MAI JÁTÉK az hogy lehet rossz a szintjéhez képest???? könyörgöm, ha egy integrált videókártyát nem játékra terveznek, és mégis lehet vele játszani, akkor MIÉRT SZAR????? mert nem GTX TITAN Z? vagy nem Radeon R9 295X2???? na takarodj már innen ember..
2015. jan. 15. 21:58
 43/44 A kérdező kommentje:

mellesleg 100.-adjára leírom neked, amihez még mindig kurv*ra nincs semmi közöd, hogy nem igp fog maradni a gépemben, hanem veszek bele videókártyát.

ha még ezt se vagy képes felfogni, takarodj vissza általánosba, vagy még jobb: először járd ki!!

2015. jan. 15. 22:00
 44/44 anonim ***** válasza:
xDD ok csá :D
2015. jan. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!