Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az intel hd 4600 igp-re miért...

Az intel hd 4600 igp-re miért mondják ennyien hogy nem játékra való?

Figyelt kérdés

egyszerűen nem tudom megérteni a tudatlanságotokat, azt a szánalmat hogy minden ami integrált vga, egy rakás sz*r!


senkit se zavarjon hogy battlefield 4-ezek jó fps-sel, úgy hogy ezzel az integrált vga-val játszok! mellesleg highon..

talán nem full überszuper ultra grafikán kell nyomatni vele, és máris jó a játékra.


én tapasztalatból beszélek, de azok akik eddig olyanokat mondtak hogy nem jó játékra, netezésre van stb, azoknak mi is volt a konkrét bajuk ezzel az intergrált vga-val??



2015. jan. 9. 02:34
1 2 3 4 5
 31/44 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat, tudom hogy az igp nem játékra van, de legtöbben kizárják a lehetőséget hogy lehessen vele rendesen játszani. ez a probléma


az ilyen féleszű hülye majmoknak mint aki ezt írta:


"ügyes vagy . le merem fogadni vettél egy i7 4770k procit és nem futotta vga-ra. ettől még nem lesz gamer a géped és nem is lesz jobb egy jóval gyöngébb cpu-val szerelt gépnél sem ahol van normál diszkrét vga játékra. de lényegében egy fajta sértődésből írtál ki ide ami nem is igazi kérdezés csak inkább számon kérés más felől mi az hogy le szólják az igp-t. aki buta az is marad."


ügyes vagy hogy más magánéletébe beleszólsz, egyébként te voltál a hülye, mert előre láttam a dolgokat. 180ezerrel kezdtem, és 112maradt, és ez úgy hogy utolsó pillanatban kellett kölcsön adjak. jelenleg már megdolgoztam a vga árát, már csak visszakell adják (ez már abszolút nem rád vonatkozik te nyomoronc, és örülj hogy legalább ennyit megmagyarázok neked)


aki i7-et vesz játékra, annak grat.. már az én i5 4690-esem se használja ki teljesen a mai játékokat.

2015. jan. 10. 22:04
 32/44 anonim ***** válasza:
akkor most ki élted a vágyadat hogy i5 4690 et vettél játékra és igp-vel tolod a komoly játékokat?rendben.ide jöttél kötekedni mert igp-vel játszol és zavar hogy a havernak a gyöngébb gépje jobb teljesítményt ad? ez van .témát lehetne már zárni mert unalmas vagy.
2015. jan. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 A kérdező kommentje:
nem én vagyok az unalmas, hanem te vagy még kicsi ide. javaslom járd ki először az első 8 osztályt, utána jöhet a gimnázium vagy a szakközép. jó tanulást, retardált.
2015. jan. 11. 16:09
 34/44 anonim ***** válasza:
valaki kérvényezze már a ki tiltását a kérdezőnek. ő nem azért jött ide mert kíváncsi más véleményére ha nem hogy tudjon kötekedni.
2015. jan. 12. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 soccerway ***** válasza:
Annyi a élnyeg hogy nem kell már ide írni, mert ki lett vesézve a téma.
2015. jan. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 A kérdező kommentje:

utolsó előtti válaszoló írta nekem üzenetben:


"verd magad i5 procival de rendes vga-ra nem tellet! ennyiből vehetnél volna apu-s konfigot ami erősebb ezen a téren. szevasz!"


ez után ilyen formában vissza írtam neki egy üzenetet és már is én kötekedek. én viszont most letiltalak és jelentelek, mert csak hülyeséget beszélsz, provokálsz, ugatsz, és meghazudtolsz. szánalmas görény. takarodjál innen

2015. jan. 12. 16:22
 37/44 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

Mi a fenének irtál rám kérdező? Nem letem okosab a sok baromságtól

Na jó igazából az letem... kösz

2015. jan. 14. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
rám is írt és nagyjából mert nem értettem vele egyet elmondott minden utolsónak csak én nem vagyok akkora paraszt hogy azt ide bemásoljam... de még ebben is úgy adja elő magát mint ha ő lenne a sértet. szerintem itt nem csak az igp-ről van szó ha nem lelkileg sérült emberről akinek szüksége lehet orvosi segítségre.
2015. jan. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 A kérdező kommentje:
talán ha nem beszélnél hülyeséget, akkor rájönne hogy a sértett nem én vagyok, hanem te, ezért próbálsz most úgy viselkedni mintha én lennék az. képtelen vagy felfogni az igazságot, tapasztalatok nélkül beszélsz mint 1 balfa**, nem csodálkozok azon hogy 36%-ban adsz helyes válaszokat. úgyhogy téma lezárva, megértem azokat akik lepontoztak téged. na szia =)
2015. jan. 15. 15:45
 40/44 anonim ***** válasza:
tapasztalat nélkül ? mikor ezerszer le írtam hogy hd 4400 van az i3 4130 as procimba és meg van húzva ami hd 4600 feletti szint ! mert a hd 4400 és hd 4600 ugyan az csak az iménti emelet óra jeles? csak eljut a tudatodig amit írok.
2015. jan. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!