Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az intel hd 4600 igp-re miért...

Az intel hd 4600 igp-re miért mondják ennyien hogy nem játékra való?

Figyelt kérdés

egyszerűen nem tudom megérteni a tudatlanságotokat, azt a szánalmat hogy minden ami integrált vga, egy rakás sz*r!


senkit se zavarjon hogy battlefield 4-ezek jó fps-sel, úgy hogy ezzel az integrált vga-val játszok! mellesleg highon..

talán nem full überszuper ultra grafikán kell nyomatni vele, és máris jó a játékra.


én tapasztalatból beszélek, de azok akik eddig olyanokat mondtak hogy nem jó játékra, netezésre van stb, azoknak mi is volt a konkrét bajuk ezzel az intergrált vga-val??



2015. jan. 9. 02:34
1 2 3 4 5
 21/44 A kérdező kommentje:
és ha már gond mentesen tudok battlefield 4ezni, ami mai játék, akkor kijelenthető hogy ez az igp is jó játékra és nem csak netezésre.
2015. jan. 9. 21:18
 22/44 anonim ***** válasza:
Jó játékra, de gta v,witcher 3 szintű játéknál el se indulna. De összeségében el lehet vele lenni, de amúgy dedikált kártyán nem is gondolkozol?
2015. jan. 10. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 A kérdező kommentje:
de, csak nem maradt most pénzem dedikált kártyára, ezért bekell érjem ezzel a "nagy rakás fos szar" integrált videókártyával, ami igazából szerintem többet is teljesít mint amennyit kéne
2015. jan. 10. 00:03
 24/44 A kérdező kommentje:
gtx 750 ti-n gondolkozok, ha meg jól megy a munka, akkor gtx 760
2015. jan. 10. 00:04
 25/44 anonim ***** válasza:
ügyes vagy . le merem fogadni vettél egy i7 4770k procit és nem futotta vga-ra. ettől még nem lesz gamer a géped és nem is lesz jobb egy jóval gyöngébb cpu-val szerelt gépnél sem ahol van normál diszkrét vga játékra. de lényegében egy fajta sértődésből írtál ki ide ami nem is igazi kérdezés csak inkább számon kérés más felől mi az hogy le szólják az igp-t. aki buta az is marad.
2015. jan. 10. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 soccerway ***** válasza:
Meg ha azt mondod a g3420 gyenge, én azt mondom a gtx 750 harmat gyenge, ha i5 vagy i7 processzor van a gépben.
2015. jan. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:

Legalébbis elég aránytalan játékra...

Mondjuk van itt egy A8-7600 APU R7 GPU-val (384 shader @720MHz, 24 TMU, 8 ROP és 128bit DDR3-1600), ami elég erős a kis multimédiás gépünkbe. 25k-ért megérte egy 4 magos proci ilyen GPU-val és 65W max fogyaztással, sőt a Skyrim FullHD felbontáson, high beállításokkal (medium árnyék és FXAA élsimire módosítva) átlag 33fps a Fraps szerint. Nem is rossz egy IGP-től, sokan el lennének egy ilyennel is, de ez egy általános célú, nem túl drága egység. Játszani inkább a nagy gépen szoktam (ott Ultra beállítás és 4x élsimi mellett is megvan a 60fps).

2015. jan. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
amd-s apukat ne keverjük ide az intel igp-k hez ők kimondottan erre gyártják ezeket a cpu-kat hogy lehessen rajta játszani
2015. jan. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
Nem kimondottan erre fejlesztik (inkább a heterogén programozhatóság a cél, hogy egyre nagyobb területen dolgozzon együtt mindegyik számoló egység), de az sem utolsó szempont. A driverek is jobbak illetve a játékok is jobban támogatják, így mindenképpen előnyösebb játékra egy AMD APU. De kifejezetten gamer célokra nyilván az sem megfelelő (nálunk is inkább multimédiás cucc, mindenféle dologra van használva a nappaliban...néha egy kis játék is befigyel, de nem komoly szinten). Amúgy szerethető cucc ez a 7600-os :)
2015. jan. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
persze ez a játéktól függ kinek mire elég de látod te sem vered a mellkasod rá hogy igen is gamer pc :) nekem pl cs go-ra egy apu-s konfig jobb lenne mint egy i7es ipg-vel.
2015. jan. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!