Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az intel hd 4600 igp-re miért...

Az intel hd 4600 igp-re miért mondják ennyien hogy nem játékra való?

Figyelt kérdés

egyszerűen nem tudom megérteni a tudatlanságotokat, azt a szánalmat hogy minden ami integrált vga, egy rakás sz*r!


senkit se zavarjon hogy battlefield 4-ezek jó fps-sel, úgy hogy ezzel az integrált vga-val játszok! mellesleg highon..

talán nem full überszuper ultra grafikán kell nyomatni vele, és máris jó a játékra.


én tapasztalatból beszélek, de azok akik eddig olyanokat mondtak hogy nem jó játékra, netezésre van stb, azoknak mi is volt a konkrét bajuk ezzel az intergrált vga-val??



2015. jan. 9. 02:34
1 2 3 4 5
 11/44 A kérdező kommentje:

:DDDD nézz pár videót youtuben, aztán mondd azt hogy én voltam a hülye.. részemről kész, bizonyított tényről beszélek mégis osszátok itt a hülyeségeiteket, mert a cseppnyi eszetekkel ennyit vagytok képes megjegyezni: ami integrált az rossz.


szívből grat. :)

na mentem bf-ezni..

2015. jan. 9. 14:57
 12/44 A kérdező kommentje:
mellesleg a g3420 egy gyenge processzor.
2015. jan. 9. 15:02
 13/44 soccerway ***** válasza:
58%
Az intelHD még gyengébb, így mindenhol vga limit van, de gondolom ez neked új fogalom, menekülj is okos gyerek :D
2015. jan. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:

A VRAM mérete sokadrangú kérdés, nem mellesleg egy GTX750 vagy 260X is megelégszik 1GB memóriával, míg egy IGP kis sem tudja használni.

Másrészt nem arról van szó, hogy nem futnak rajtuk a játékok, sőt a mai IGP-k jobbjai meglepően teljesítenek, de rendes gamer igényeknez kevesek. Aki komolyabban akar gémelni az nem integráltban gondolkodik. Rendes tesztekkel tele a világháló, nézz meg párat...

2015. jan. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 A kérdező kommentje:
A call of duty részeket viszi highon a 7. részig, Skyrim, Far Cry 3-4, Bf 3-4 mind mennek highon, és a gépem ára 130 ezer volt. Aki meg azért rinyál mert ultrára már kevés ez az igp, annál súlyos bajok vannak. Mégegyszer mondom, a hd 4600 jó játékra. :)
2015. jan. 9. 16:53
 16/44 anonim ***** válasza:

Akkor váljék egészségedre!


Még egy GT440 is veri, ami elég gáz kártya, míg egy nagyon alsó-középkategóriássá avanzsálódott, kb 20k értékű HD7750 porrá örli a HD4600 IGP-t, ami persze a full belépő szintű HD6450-t azért jól elveri. Akinek elég egy HD7750 egyharmad ereje, annak kellemes játékot kívánok hozzá! Ennyi!

[link]

2015. jan. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 A kérdező kommentje:
hát nagyon kemény vagy hogy egy dedikált kártya erősebb ennél :)) mintha nem lenne egyértelmű.
2015. jan. 9. 17:48
 18/44 anonim ***** válasza:
A lényeg, hogy egy nem túl combos diszkrét kártya is 3x erősebb azaz az IGP nem éppen egy gamer csoda. Írtam már, hogy a régi integráltakhoz képest ezek már meglepően erősek és, hogy lehet rajtuk játszadozni....de aki tényleg játszani akar (hát még ha i5-re is volt pénze), az könnyen vesz egy többszörösen erősebb videokarit. Van ahol a GTX660 karim is megizzad, pedig az vagy 6x erősebb kártya...mitcsinálna ott egy játékra kiválóan alkalmas IGP?! A Witcer 3-nál meg minimum ajánlott a GTX660...
2015. jan. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 soccerway ***** válasza:
Hiába, csak ugyanazt hajtogatja a kérdező. Biztos most is bf-et tolja kemény 30 fps-el kis felbontásban lowon, jó az neki csinálja.
2015. jan. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 A kérdező kommentje:

nem erre akarok utalni.. a lényeg az hogy nektek a videókártya azért izzad meg mert full highon vagy ultrán játszotok

én mediumon szoktam hogy ne legyen akadás, de a mai játékok low grafikán is gyönyörűek..

2015. jan. 9. 21:17
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!