Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az intel hd 4600 igp-re miért...

Az intel hd 4600 igp-re miért mondják ennyien hogy nem játékra való?

Figyelt kérdés

egyszerűen nem tudom megérteni a tudatlanságotokat, azt a szánalmat hogy minden ami integrált vga, egy rakás sz*r!


senkit se zavarjon hogy battlefield 4-ezek jó fps-sel, úgy hogy ezzel az integrált vga-val játszok! mellesleg highon..

talán nem full überszuper ultra grafikán kell nyomatni vele, és máris jó a játékra.


én tapasztalatból beszélek, de azok akik eddig olyanokat mondtak hogy nem jó játékra, netezésre van stb, azoknak mi is volt a konkrét bajuk ezzel az intergrált vga-val??



2015. jan. 9. 02:34
1 2 3 4 5
 1/44 soccerway ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=onqZrfKPCeI


kis felbontás+alacsony részletesség, 30-40 fps. Ez így még éppen játszható. Más játékok még lassabbak. Na ezért nem játékra való, komoly játékosoknak számít a grafika de méginkább a sebesség. De régebbi játékok jól mennek rajta, pls nfs 2: https://www.youtube.com/watch?v=oaewaVu1jE0

2015. jan. 9. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
Azért mert egy alsó kategóriás GT640 is elég alaposan elnadrágolja...és aki gamer igényekkel épít gépet az nem 640-ben, hanem jóval nagyobb teljesítményű GPU-ban gondolkodik. Lehet már a mai jobb IGP-kel játszadozni, de ettöl még nem ajánljuk játékos igényekhez. Dobj be egy normális karit a gépedbe, szembetűnő lesz a különbség. Otthon a HTPC-ben van egy olcsó 6400K APU és a Skyrim megy rajta erős közepes beállításokkal, de azért inkább a GTX660 karimon játszok a "nagy" gépen..
2015. jan. 9. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
IGP nem való játékra. Nekem az i5-4460 procimban hd4600 van, de belegondolni is rossz, hogy azt használjam és nem a gtx 750 Ti videokártyámat.
2015. jan. 9. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
Ha x öszeg van játékra szánt gépre nincs értelme azt mondani vga t kihagyom másra szánom pénzt mert ugyis megy azal is...
2015. jan. 9. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
Ezt inkáb a màsik oldalal kelene megértetni akik duplaáras irodai vga t vesznek töle jóval eröseb APU/IGP melé...
2015. jan. 9. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:

Jó ez integrált vga akkor ha éppen gariztatás alatt van a dedikált videokártya! :D

Amúgy neked milyen monitorod van?

2015. jan. 9. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
nekem hd 4400 van és kin szenvedés diszkért vga után játszani vele. multi fps játékban kevesebb kép kocka nem is lehetne semmi sem zavaróbb.
2015. jan. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
mellesleg meghúztam amennyire tudtam az igp-t.
2015. jan. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 A kérdező kommentje:

megsúgom, elég 8 giga ram, ebből hozzáadsz az igp-hez és gyorsabb lesz, de azt is megsúgom, skyrimot mediumon textúrán jó fps-sel játszottam amikor csak 2gb memóriám volt.


úgyhogy osszátok még ezt a sok hülyeségeket pls, jó nézni.

2015. jan. 9. 13:59
 10/44 soccerway ***** válasza:
Több memóriától gyorsabb lesz? oszd még a hülyeséget jó nézni. Nekem is hd 4600 van a g3420-ba, de az ősrégi nvidia 9600gt alázta sebességben.
2015. jan. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!