Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet a pendriveommal?

Mi lehet a pendriveommal?

Figyelt kérdés
Ma bevittem a suliba a pendriveot bedugtam nem ismerte fel aztán másik usb foglalatba dugtam felismerte de nem nyitható meg és átlátszó az ikonja, pedig azt írja minden rendben vele. Hazahoztam és már itthon sem működik. Felismeri de átlátszó és nem tudom megnyitni. Nagyon fontos dolgaim voltak rajta. Mi lehet a gond? Mit tegyek?

2014. szept. 22. 19:57
 1/4 Tengor ***** válasza:
77%

Ez helyett szerezz be másikat, és azt már ne dugdosd ismeretlen gépekbe!

(Ha fontos volt az adat, akkor volt róla máshol is mentés. Ha nincs mentés, akkor nem is volt az olyan fontos)

2014. szept. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tehát semmi remény , arra hogy az adatokat megszerezzem róla vagy hogy használható legyen?
2014. szept. 22. 20:08
 3/4 Tengor ***** válasza:
63%
Jó pénzért biztosan megcsinálja valaki (pcforum-on érdeklődj), de a javítás / adatmentés árából valszeg több pen drive-ot is tudsz majd venni.
2014. szept. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tehát nem vírus vagy ilyesmi? Vagy letiltotta a gép?
2014. szept. 22. 20:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!