Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet a baja a gépemnek?

Mi lehet a baja a gépemnek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az új gépemmel akadt egy kis probléma. Ha videot nézek youtube-on vagy ha lejátszási listában zenét hallgatok (vlc-ben és win media playerben is néztem) akkor néha így teljesen kifagy a gép. Tényleg akkor szokott ez előjönni ha valami hanglejátszás van folyamatban, ilyenkor a hang is teljesen beakad és egy ilyen folyamatos zúgó hang marad. Nem is áll helyre csak ha újraindítom a gépet (amit ilyenkor szintén elég nagy késlekedéssel tesz meg). Ebben a helyzetben a billentyűkre sem reagál, ctrl alt del sem működik meg a caps lock sem pl. Van egy olyan sejtésem, hogy az illesztőprogramokkal lehet a bibi, mert pl. az egyik illesztőprogram telepítésénél (Intel Management Engine Interface) elment az áram és azt azóta sem tudom feltelepíteni. Amúgy windows 7 64 bites rendszert használok és természetesen a letöltött driverek is ahhoz valók. A gépem adatai: GIGABYTE GA-B85M-D3H alaplap, INTEL Pentium G3420 3.20GHz 1150 BOX proci, 4 gb ram, ASUS R7260X-DC2-1GD5 R7 260X 1GB GDDR5 PCIE vga többi gondolom nem érdekes. Itt ezek az illesztőprogramok amiket letöltöttem: [link] [link] Egyébként a gép indulásnál is egy kicsit lassú, de ha felébredt utána nincs vele gond, csak ugye ezek a lefagyások. Jó lenne ha segítene valaki, elég zavaró probléma, köszönöm.

2014. máj. 23. 21:25
1 2 3 4
 21/32 cianidetil ***** válasza:

Úgy nekem is! :D

Felraktad az összes frissítést?Service pack is fent van?Élményindexet lefutattad?

2014. máj. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:
Minden megvan ezek közül.
2014. máj. 24. 19:40
 23/32 cianidetil ***** válasza:

Még két kérdés.A gépet te raktad össze,vagy egyben vetted?

Az oprendszered eredeti,vagy torrentes?

2014. máj. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 cianidetil ***** válasza:
Ha jól látom,akkor a kártyába 2 x 6-pin-es tápcsatlakozónak kell mennie.De a tápodon csak egy van?Molex átalakítóval oldottad meg?
2014. máj. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:
A windows torrentes, loaderrel lett aktiválva. A gép alkatrészeit az ipon.hu-n vettem és velük is rakattam össze, nem tudom milyen megoldásokat alkalmaztak. Az a vicces, hogy játék közben eddig egyszer sem fagyott ki...
2014. máj. 24. 20:10
 26/32 cianidetil ***** válasza:

Nem tudom,feladom!Én két dologra tippelek,de ez csak tipp.

Vagy a loaderes wined a ludas,vagy valameik driver kavar be.Szerintem nem lesz ez hardveres probléma.

2014. máj. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:
Nem létfontosságú drivereket töröltem (pl. integrált vidi kártya drivere). De így is szar még mindig. Tényleg az a furcsa, hogy játék közben egyáltalán nem fagy le. olyankor még zenét is hallgathatok. De ha sima böngészés közben hallgatnék zenét akkor 5 perc alatt lefagyna az egész.
2014. máj. 25. 20:43
 28/32 cianidetil ***** válasza:
Nem lehetséges,hogy a böngésződdel van probléma?Próbálj ki egy másikat!
2014. máj. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:
Sajnos nem, a fagyás úgy is jött már elő, hogy nem volt épp megnyitva a böngésző. Tegnap konkrétan kikapcsolás közben az utolsó pillanatban mikor elsötétült a kép, merevedett ki az egész. Na mindegy valahogy megoldom, majd lehet, hogy az lesz, hogy beszerzek egy cd olvasót és akkor a rendes alaplaphoz meg vidi kártyához adott cd-kről telepítem fel a drivereket. Az csak nem hagy ki semmi olyan fontosat, ami felett én átsiklottam volna.
2014. máj. 26. 17:02
 30/32 Tengor ***** válasza:
Kezd el az alkatrész cserét, ha jutni akarsz 1-ről a 2-rre!
2014. máj. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!