Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet a baja a gépemnek?

Mi lehet a baja a gépemnek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az új gépemmel akadt egy kis probléma. Ha videot nézek youtube-on vagy ha lejátszási listában zenét hallgatok (vlc-ben és win media playerben is néztem) akkor néha így teljesen kifagy a gép. Tényleg akkor szokott ez előjönni ha valami hanglejátszás van folyamatban, ilyenkor a hang is teljesen beakad és egy ilyen folyamatos zúgó hang marad. Nem is áll helyre csak ha újraindítom a gépet (amit ilyenkor szintén elég nagy késlekedéssel tesz meg). Ebben a helyzetben a billentyűkre sem reagál, ctrl alt del sem működik meg a caps lock sem pl. Van egy olyan sejtésem, hogy az illesztőprogramokkal lehet a bibi, mert pl. az egyik illesztőprogram telepítésénél (Intel Management Engine Interface) elment az áram és azt azóta sem tudom feltelepíteni. Amúgy windows 7 64 bites rendszert használok és természetesen a letöltött driverek is ahhoz valók. A gépem adatai: GIGABYTE GA-B85M-D3H alaplap, INTEL Pentium G3420 3.20GHz 1150 BOX proci, 4 gb ram, ASUS R7260X-DC2-1GD5 R7 260X 1GB GDDR5 PCIE vga többi gondolom nem érdekes. Itt ezek az illesztőprogramok amiket letöltöttem: [link] [link] Egyébként a gép indulásnál is egy kicsit lassú, de ha felébredt utána nincs vele gond, csak ugye ezek a lefagyások. Jó lenne ha segítene valaki, elég zavaró probléma, köszönöm.

2014. máj. 23. 21:25
1 2 3 4
 1/32 Tengor ***** válasza:

Táp pontos típusa? Memtest86+ mit mutat néhány óra futás után?

HDSentinel mit mond a kondícióra?

2014. máj. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
Szerintem a táp a gond. Milyen tápod van? Ne gyertek okoskodni az Intel-AMD dolgokkal, köszi.
2014. máj. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
Az ilyen hang beakadósos fagyás túlmelegedés miatt szokott lenni. Először ezt ellenőrizd.
2014. máj. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
FSP hexa 400 watt a táp
2014. máj. 23. 21:40
 5/32 A kérdező kommentje:
A HD Sentinel 100%-os kondíciót mutat.
2014. máj. 23. 21:50
 6/32 cianidetil ***** válasza:
Csak tipp,de lehet kicsi a lapozófájl.
2014. máj. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
Újratelepítettem a win7et, a drivereket is most gond nélkül. De még mindig nem oldódott meg a probléma. Valaki légyszíves valami használható ötletet! Lapozófájllal meg túlmelegedéssel szerintem nem lehet probléma. A táp sem egy ócska szar.
2014. máj. 24. 14:18
 8/32 Tengor ***** válasza:
Memtest?
2014. máj. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
Most új fejlemény, böngészés közben is kifagyott, semmi zene vagy video nem ment közben. Megpróbálom akkor ezt a memtestet is.
2014. máj. 24. 14:27
 10/32 A kérdező kommentje:
Tessék, itt a memtest eredménye: [link]
2014. máj. 24. 15:34
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!