Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Új laptopotnál normál körülmén...

Új laptopotnál normál körülmények között 48-50 Celsius-on van a processzor hőmérője, de játék közben ez sűrűn felkúszik 60 fölé, volt már, hogy a 80-at is elérte. Ezt mi okozhatja, és hogy tudok ezen javítani?

Figyelt kérdés

A processzor: Intel Core i3 2328M 2.2 GHz

Próbáltam már megemelni a laptopomat az asztalon a sarkainál, hogy több levegő jusson a hűtésre, valamint igyekszem mindig legalább egy könyvet tenni alá, bárhol használom, hogy ne menjen tele semmivel a rendszer. Házilag tisztítani nem szeretném még a garancia miatt.


2013. jan. 6. 23:54
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Képzeld, ismerem a google-t. Én arra voltam kíváncsi, hogy kinél konkrétan mi vált be, az online shop-okban ugyanis nem írnak egyik típushoz sem személyes tapasztalatot. Bármennyire is meglepő és sokkoló lehet ez a hír most neked, gondoltam megosztom veled, mert jobb ha tudsz róla.

Most komolyan? A google lehet hogy kidob valamit? Khm... Talán pont azért hívják keresőnek... Azért ne nézz már ostobának kérlek, tudok én is lekezelő lenni veled, ha azt akarod.

2013. jan. 12. 10:08
 12/21 anonim ***** válasza:
processzorhütöpaszta csere nalam mindent megoldott nekem 90 fok föle is ment miote kicsereltem azota hideg es halk is
2013. jan. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Mint említettem, nem szeretném házilag tisztítani a garancia miatt.
2013. jan. 15. 21:01
 14/21 anonim ***** válasza:

"Mint említettem, nem szeretném házilag tisztítani a garancia miatt."


jó, akkor elviszed a márkaszervizbe 3k-ért megcsinálják


ennél többet nem tudunk mondani, miért nem lehet megérteni?

tegyél alá jégkockát nyugodtan, meg ilyen hülyeségeket lehet még, de nem fog sokáig tartani a géped akkor

2013. jan. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 kamikaze17 ***** válasza:
most azt gondolod hogy a notebook huto valami varazslat folytan hut az egy talca amin ventilatorok vannak alateszed a notebook ala es kesz mar csak el kell dontened mellyik tetszik es felel meg jobban nekem ilyen van mar 4 eve hasznalom es nagyon jol mukodik jatszani is szoktam a notebookon es nem melegedett mar asztali pc-t hasznalok jatekokra mert az asztali pc sokkal inkabb valo jatekokra mint a notebook
2013. jan. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
El sem hiszem, hogy mennyi uh=4@5%3 jár ide. Ha valakinél bevált valamelyik KONKRÉT típus, az azt linkelje ide, vagy írja meg, melyik volt az. Ha meg valaki nem használ semmi ilyet, csak idejön osztani az észt, az inkább keressen magának másik kérdést, mert itt maximum csak lepontozást kap.
2013. jan. 22. 12:57
 17/21 lambo96 ***** válasza:

[link]

Parancsolj. Nekem ez van már néhány hónapja és teljesen meg vagyok vele elégedve. Csak ajánlani tudom.

Vagy itt van ez:

[link]

Ilyenem nincs, de sok a pozitív visszajelzés. A döntés rajtad múlik :D

2013. jan. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Pontosan nem tudom a tipust, de tapasztalatom alapján annyit mondhatok, hogy semmiképpen ne vegyél olyat, amelyet közvetlenül a laptop alá kell tenni. Nekem olyan van, amely hátulról a kezed felé fújja a levegőt. 2 db kb. 6 centi átmérőjű ventillátor beszívja a levegőt, es izomból nyomja a laptop alá. Kicsit hangos, bár már régi is, gondolom csapágyas, ugyanakkor mindenképpen megéri beruházni rá, különösen akkor, ha játszol is.
2013. jan. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm lambo96! :)


19:17-kor írt válaszolónak:

Miért ne vegyek olyat, ami közvetlenül a laptop alá való? Mi volt nálad a gond vele?

2013. jan. 24. 22:23
 20/21 kamikaze17 ***** válasza:
szerintem a notebook ala valo a jo mert a hatulrol fujosnal gondod lehet akkor ha a notebook hatrafele vezeti ki a hot es egy hatulrolfujossal szepen visszafujatnad a notebookba
2013. jan. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!