Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 2. generációs Intel Core 5...

2. generációs Intel Core 5 processzor játék közben 67 celsius fok, normális?

Figyelt kérdés

1 játék van a laptopomon, amitől ennyire meleg a gép, szerintetek ez normális, vagy sok ez neki, hamar tömkremegy? Mert ha igen akkor ezt is letörlöm róla, annyira nem fontos.

Alapvetően dolgozok a laptopon, éppen ezért nem gond ha le kell törölnöm:)



2012. szept. 25. 16:03
 1/2 TOXIC. ***** válasza:

67 még nem sok, főleg nem laptopnál :) Ismerősöm laptopjában 80-ig is felmegy, az már kezd kicsit sok lenni...

Ha kisebb hőmérsékletet akarsz, elviszed egy informatika boltba, és ott kitisztítják pár ezresért.

2012. szept. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

a régi laptopom hp pavilion dv5, szoval ebben szériában rosszul oldották meg a hűtést, és hetente kitakarítottam, bár így sem volt valami hűs.

utánanéztem, és kiderult, hogy ossze-vissza tették bele a dolgokat, és a ventilátor alig hűt valamit.


olvass utána a te laptopodban mit rontottak el a gyártok! :D


takarítás is fontos lehet, és a szellőző nyílások szabadon hagyása, vagy is mikor megy az asztalon legyen.


nekem nincs kompresszorom, szoval én porszivoval szivtam ki a szellőző nyilásokbol a port ( itt vigyázni kell, hogy fogpiszkáloval vagy tűvel fogd le a ventillátort, ne pörögjön el mikor kifújod, vagy szívod a port )

2012. szept. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!