Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Új laptopotnál normál körülmén...

Új laptopotnál normál körülmények között 48-50 Celsius-on van a processzor hőmérője, de játék közben ez sűrűn felkúszik 60 fölé, volt már, hogy a 80-at is elérte. Ezt mi okozhatja, és hogy tudok ezen javítani?

Figyelt kérdés

A processzor: Intel Core i3 2328M 2.2 GHz

Próbáltam már megemelni a laptopomat az asztalon a sarkainál, hogy több levegő jusson a hűtésre, valamint igyekszem mindig legalább egy könyvet tenni alá, bárhol használom, hogy ne menjen tele semmivel a rendszer. Házilag tisztítani nem szeretném még a garancia miatt.


2013. jan. 6. 23:54
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
speedfan, és reménykedj, hogy működik
2013. jan. 7. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
+ egy hűtő nem ártana
2013. jan. 7. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
ezek normális értékek laptopoknál. kivéve, ha 60 fok felé emelkedik a hőmérséklet. Az már nem jó, oda valami külön hűtés kell.
2013. jan. 7. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 Komplikato ***** válasza:
2-es évekig árultam boltokban notebook hűtőt és nem tudom elhinni, hogy egy műanyag kasztniba zárt procit, GPU-t, HDD-t a kis szűk szellőzőnyílásokon át le tud hűteni érdemben akár pár fokot egy ilyen.
2013. jan. 7. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Sajnálattal közlöm hogy a laptopok még mindig NEM játékokra valók
2013. jan. 7. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

@komplikato


nem a szellőzőnyílások számítanak

a folytonos levegőmozgás nem engedi annyira felmelegedni a gép alját, így erre távozhat egy kevés hő, tapasztalat (és fizika)

2013. jan. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Kedves 04:34-es válaszoló! Sajnálattal közlöm, hogy NEM ez volt a kérdés.

Szóval milyen hűtésmódszert ajánlotok? Linkelhettek is, ha tudtok mit (az olcsóbb kategóriákból)

2013. jan. 7. 21:09
 8/21 anonim ***** válasza:

az első két válaszban leírtam mindent

többet nem nagyon tehetsz (max kinyitod az ablakot, és igen, én is szoktam csinálni)

2013. jan. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Konkrét válaszoknak jobban örülnék (pl hűtő linkelése stb)
2013. jan. 10. 20:13
 10/21 kamikaze17 ***** válasza:

probald beirni googleba hogy notebook huto lehet kidob valamit nekem mondjuk ezt dobta ki hm ki hitte volna

[link]

2013. jan. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!