Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Normális, hogy ezt csinálja a...

Normális, hogy ezt csinálja a táp?

Figyelt kérdés
Ma este bekapcsoltam és nem indult el,csak miután tollal rápöccintettem egyet.Ment egy kört,megállt és ezt újból eljátszotta.Szétszedtem,kiporoltam,vissza szereltem.Ekkor kicsit szorosra sikerült húzni a csavarokat és nem nagyon tudott moccanni de megcsináltam.Ha a táp alját fogom,akkor picit meleg,viszont ha hátulra a kis rácsokhoz nyúlok,akkor mintha hideget fújna,de nagyon gyengén,viszont a gép hátulján a ventilátor inkább meleget fúj ki,és a közepén (ahol csatlakozik a piros-fekete kábel) elég meleg.Ez mind normális? kerestem,hogy merre találom a ventilátor fordulatszámát,de az Everestben gondolom a CPU az ami az alaplapon van?! Az egyébként 3479 RPM-et ír... A válaszokat előre is köszönöm.

2012. aug. 29. 00:18
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a kérdésem,ökör...
2012. szept. 7. 23:11
 22/22 anonim ***** válasza:
De igen... NEM NORMÁLIS, MERT A CODEGEN SZAR TÁP!!!
2012. szept. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!