Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Normális, hogy ezt csinálja a...

Normális, hogy ezt csinálja a táp?

Figyelt kérdés
Ma este bekapcsoltam és nem indult el,csak miután tollal rápöccintettem egyet.Ment egy kört,megállt és ezt újból eljátszotta.Szétszedtem,kiporoltam,vissza szereltem.Ekkor kicsit szorosra sikerült húzni a csavarokat és nem nagyon tudott moccanni de megcsináltam.Ha a táp alját fogom,akkor picit meleg,viszont ha hátulra a kis rácsokhoz nyúlok,akkor mintha hideget fújna,de nagyon gyengén,viszont a gép hátulján a ventilátor inkább meleget fúj ki,és a közepén (ahol csatlakozik a piros-fekete kábel) elég meleg.Ez mind normális? kerestem,hogy merre találom a ventilátor fordulatszámát,de az Everestben gondolom a CPU az ami az alaplapon van?! Az egyébként 3479 RPM-et ír... A válaszokat előre is köszönöm.

2012. aug. 29. 00:18
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Na végre,ennyit akartam.Tápcsere tervben van,pontosabban gépcsere.Ez a gép nagyon régi,sajnos eddig a pénz másra ment el...Nekem nem kell egy húde nagy gép,elég az,ha kitudok indulni egy jobb,erősebb gépből.Olyan 30-35K-ból mi jönne ki? DVD író+vinyó nem kell.
2012. aug. 29. 00:49
 12/22 anonim ***** válasza:
30-35k-ból használtan. Újonnan is 60-70 körül lenne egy gép. (ha csak netezésre,filmre kell)
2012. aug. 29. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Ahol 30-ból kitudna nekem hozni egy erősebb gépet a srác,ott vettem a mostani gépem,és mondom,2007-óta alaplapon kívül semmit se kellett cserélni benne,de az alaplap az én kezem által ment tönkre.:D Szóval nem szokott sz_rokat eladni nekem,meg gondolom az,hogy vinyót és dvd írót nem veszek hozzá,azzal jóval olcsóbb ?!
2012. aug. 29. 00:54
 14/22 anonim ***** válasza:
Kérdező: Nagyon hozzáértő srác lehet, ha Codegent rak a gépedbe:) És nem számít, hogy 2007 óta jó. Bármikor beadhatja magát, ez a szép benne.. Csöndes gyilkos:)
2012. aug. 29. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a kérdésem...
2012. aug. 29. 11:20
 16/22 anonim ***** válasza:
Mi meg csak jó szándékból figyelmeztetni akartunk... ha nem hallgatsz ránk, akkor idd meg a levét.. de majd ha a hardverek sorba hullanak el, vagy egy szép napon nem kapcsol be a gép akkor kérlek gondolj ránk...
2012. aug. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

"A kérdés még mindig: normális-e,hogy meleg fúj?!"

Erre nem lehet mit mondani, ennél a tápnál semmi nem normális.

2012. aug. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

Miért hallgatnék olyanra,aki 48%-ban ad csak helyes válaszokat? Amit írtál egy rohadt nagy baromság,kb ennyivel tudott jellemezni egy programozó.


Az is biztos,hogy utoljára kérdeztem itt hasonlót,mert nem sok hasznos választ kaptam.

2012. szept. 1. 03:47
 19/22 anonim ***** válasza:
A 48%-om nem a szakmai tudásom miatt van, hanem a modorom miatt és az olyan kis okos kérdezők miatt, mint Te...
2012. szept. 1. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
De már megkaptad a választ. Nem normális, és a Codegen KÖZTUDOTT, hogy veszélyes fajta. érted? KÖZTUDOTT!
2012. szept. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!