Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Normális, hogy ezt csinálja a...

Normális, hogy ezt csinálja a táp?

Figyelt kérdés
Ma este bekapcsoltam és nem indult el,csak miután tollal rápöccintettem egyet.Ment egy kört,megállt és ezt újból eljátszotta.Szétszedtem,kiporoltam,vissza szereltem.Ekkor kicsit szorosra sikerült húzni a csavarokat és nem nagyon tudott moccanni de megcsináltam.Ha a táp alját fogom,akkor picit meleg,viszont ha hátulra a kis rácsokhoz nyúlok,akkor mintha hideget fújna,de nagyon gyengén,viszont a gép hátulján a ventilátor inkább meleget fúj ki,és a közepén (ahol csatlakozik a piros-fekete kábel) elég meleg.Ez mind normális? kerestem,hogy merre találom a ventilátor fordulatszámát,de az Everestben gondolom a CPU az ami az alaplapon van?! Az egyébként 3479 RPM-et ír... A válaszokat előre is köszönöm.

2012. aug. 29. 00:18
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Milyen az a táp?
2012. aug. 29. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
2012. aug. 29. 00:35
 3/22 A kérdező kommentje:
Szóval igazából az érdekel,hogy normális-e az,hogy meleg hátul,illetve meleget fúj ?!
2012. aug. 29. 00:42
 4/22 anonim ***** válasza:
Cseréld le a tápot. Gyenge, nincsenek meg benne a kellő védelmek. Ha elfüstöl, viheti akár az egész gépet is.
2012. aug. 29. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
A gépem sem egy nagy cucc,és már több éve bírja.
2012. aug. 29. 00:45
 6/22 A kérdező kommentje:
De mint mondtam: Az érdekel,hogy normális-e az,amikor a táp meleget fúj illetve meleg?!
2012. aug. 29. 00:45
 7/22 anonim ***** válasza:

:D kodegány, ne is használd a gépben mert ha tényleg ilyen, hogy alig akar elindulni ki tudja mikor hal meg. Vegyél egy chieftec/fsp hexa tápot.

Olcsóbb esetben egy 400w-os 10 500as 12körül van, de ha van pénzed vehetsz egy fsp aurum-ot is 18-21k között mozog.

Illetve természetesen hardver függő mid van, de hacsak nincs 2vga a gépedben egy 400as is elég lesz. Viszont az a kodegány tényleg szar.

2012. aug. 29. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Wááááá... ezt cseréld, de gyorsan. Rémes táp, sz@r minőség!! FSP APN 300W jó lesz neki! De valami minőségibb tápot adj a gépnek, mert még az a szerencse, hogy nem vitte el a gépet a mennyországba!
2012. aug. 29. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Oh sokáig írtam, amúgy az nem gond ha meleg levegőt fúj kifele, viszont ha leáll magától és úgy indul el a ventije, hogy tollal rápöccintesz akkor akármilyen is a géped bármikor bemondhatja a kulcsot és akkor lehet visz magával valamit :D
2012. aug. 29. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
2007 óta semmi baja a tápnak.A kérdés még mindig: normális-e,hogy meleg fúj?!
2012. aug. 29. 00:47
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!