Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Előfordulhat, hogy RAM hiba?

Előfordulhat, hogy RAM hiba?

Figyelt kérdés

Van 3Giga ram a gépemben 1x1G és 1x2G. Az a problémám, mikor újratelepítettem a gépet (2fajta win7el is) Nem működik normálisan a gép. Tünetek:


A flash állandoan meghall, vagy nem lehet telepíteni

A mozilla lefagy

A RAR állományok hibásan jönnek le

Az Akármilyen ISO telepítés hibával leáll

Néha kék halál Win7en

Ami felmegy program, egy idő után nem működik


Utána olvasgattam, és írták, hogy lehetséges RAM hiba. Most vettem nem rég havertól, neki jó volt, nekem is még újratelepítés előtt de utána ezekkel kinlódik.

Valami tapasztalat/észrevétel???



2012. jún. 27. 21:09
 1/5 A kérdező kommentje:
+Gépindításkor leáll az Ati Catalys-t!
2012. jún. 27. 21:10
 2/5 anonim válasza:
Próbáld megcserélni a helyüket,én halottam olyanról, hogy nem mindegy hogy milyen a sorrend. Újratelepítésnél komplett leformatáltad a gépet?Esetleg próbálj másik rendszert felrakni..
2012. jún. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Oké megcserélem majd, erről még nem hallottam!

2Vinyóm van, egy terrás és egy 80as. A 80ast mindíg formáztam telepítés közben, a terrást 1x a total commanderben formáztam, és ahogy nem lett jó, formáztam a windows telepítésközben. Szóval igen, mindenhogy próbáltam már. 2win7-el próbálkoztam, és mást nem is akarok felrakni, mert amikkel foglalkozom a gépen, szükséges a win7. Egyéb javaslatokat elfogadnék még.

köszi neked!

2012. jún. 27. 21:25
 4/5 anonim válasza:
Mondjuk ha más lehetőség nem lesz esetleg csak próbára kellene felrakni csak egy sima XP-t, hogy azon is előfordulhatnak a hibák.De bízzunk benne,hogy meglehet valahogy másképp oldani.Sok szerencsét!
2012. jún. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nagyon remélem, ez a Ram csere jó lesz, mert már nagyon sokat kinlódtam ezzel az üggyel és sokat böngésztem utána, hátha van valakinek hasonló, de nem nagyon volt.


Ha ez se jó, akkor megint újrarakom, csak egy próba xp-vel akkor. Rem jó lesz valahogy.


Köszi a segítséget!!!

2012. jún. 27. 21:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!