Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Na most mit csináljak a...

Na most mit csináljak a merevlemezzel?

Figyelt kérdés

Már egyszer írtam ezzel az 500GB-s vinyóval kapcsolatban.

Elvittem a szervizbe ahol azt mondták azért nem működik mert 8192 bites foglalási egységgel van formázva és ezt nem tudja valamiért tolerálni az új alaplap.

Amikor a régivel próbáltam azzal meg azért nem ment mert a lap a halálán volt már be se kapcsol az az alaplap.

Van esetleg valamilyen program ami vissza tudná állítani az alapértelmezett foglalási egységet mert nem szeretnék horror árat fizetni nem állok valami jól perpillanat.

Remélem nem gond, hogy új kérdést írtam ki de ha már azt a kérdést lezártuk nem akartam belerondítani még eggyel.

A válaszokat előre is köszi. :D



2012. jún. 26. 23:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Sajátgép, formázás -> foglalási egység 4096. NTSC és kész is.
2012. jún. 26. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A szervízben/ismerősnél nincs olyan alaplap, ami tudja formázni? Esetleg egy Linux Live CD-vel próbáld.
2012. jún. 27. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

xxxD nem NTSC hanem NTFS

Az NTSC az a TV szabvány.

2012. jún. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
jaj tényleg xD este volt már :D NTFS***
2012. jún. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Az a gond, hogy a vindows nem tudja inicializálni megpróbálom live cd-vel.

A szervízben gondolom van hozzá alaplap de mivel 20 ezret akarnak elkérni a mentésért meg az ujraformázásért ezért az adatokról lemondok csak tudnám ujraformázni.

Egyébként a windows telepítő sem tudja formázni na majd a linux hárha köszi a választ mindenkinek.

Ez az ntsc nagyon jó volt én erre csak azt mondom emberek vagyunk hibázhatunk. :D

2012. jún. 27. 14:21
 6/6 A kérdező kommentje:

Nos sajnos linux alatt sem megy a formázás pedig látja el is kezdi de rögtön errort ír.

Egyébként köszi a linux os ötletet most is arról írok sokkal gyorsabb mint a win.

Ezek után van még valami ötletetek, hogy mit próbálhatnék meg?

2012. jún. 28. 02:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!