Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi történt a merevlemezzel?

Mi történt a merevlemezzel?

Figyelt kérdés
tegnap (elsőre) felpörgött az 1.5tb-os samu vinyóm pedig egy fsp 400w os tápom van. Azóta lehet nincs összefüggésbe de lassan áll le a gép. Sentinel még mindig 100%-ot mutat.
2011. dec. 17. 08:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Lassan áll le... Kit érdekel??? A lényeg hogy működik nem?


Nekem pl alaplap csere után a gép vagy 10mp után ad képet! Addig villog a monitor más baja nincs de nem érdekel mert működik!


Nekem is szokott úgy felpörögni hogy az egész sz.gép asztal rezeg! Sőt szar codegen 400w-os tápom van...


Szóval ne aggódj semmi baja! Ha végére akarsz járni a dolognak rakd újra a gépet! Ha utánna is ezt csinálja akkor tényleg baj van!

2011. dec. 17. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ird be a futtatásba a regedit szót, Enter, aztán a keresőbe írd be hogy WaitToKillAppTimeout utána minden találatban állítsd az értéket 0-ra, így mikor azt írja ki kikapcsolásnál hogy a Windows leáll, 5-6 mp után ki fog kapcsolni. Minden létező Wait...-os kulcsot 0-ra kell írni, mert nem fog működni. Ha gyorsítani akarsz, azt is beírod a keresőbe hogy Autoendtask ezt 1-re állítod. Élőző kulcsok módosításával megszűnik a kikapcsolás-késleltetés. Utóbbival kikapcsoláskor kérdés nélkül bezárja a programokat, és ettől gyorsabban leáll. De a winyóval szerintem gond egy szál se.
2011. dec. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!