Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Külső merevlemezzel kapcsolato...

Külső merevlemezzel kapcsolatos kérdés (? )

Figyelt kérdés

Van egy külső 2TB-os merevlemezem, és az adatátvitellel van gondom. Total Commanderben elkezdek pl filmet másolni rá kezdetben 160 MB/s sebességgel, majd 5 másodperc múlva lecsökken 700 KB/s-os sebességre.

Van valakinek valami ötlete, és mi lenne az?

Előre is köszönöm a válaszokat.


2012. máj. 12. 20:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy nem usb 2.0-es portra kötötted a merevlemezt akkor szokott ilyen lassan menni vagy az is lehet, hogy a port usb 2.0 de nincs fent a megfelelő driver hozzá.
2012. máj. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem átlagban egy olyan 20-40MB körül másolnak külső lemezre usb-n át. És a windows sokszor fals adatokat jelenít meg, és mivel az elején tévesen gyors másolást ír ki ezt később a hátralévő időből korrigálja egy alacsonyabb sebességre.


Nekem pendrivera másolt nagyobb fájloknál van ez hogy eleinte kiír nagy írási sebességet (amit a pendrive nem is tud) és a töltőcsík pillanatok alatt eljut 90% körülre, és onnantól meg a maradék 10%-ra perceket kell várni.


Nemtudom mennyire érthető amit mondtam :D

2012. máj. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkét hozzászólónak, valóban az USB porttal volt gond. :)
2012. máj. 13. 07:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!