Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Valaki segítsen! Mi baja van...

Valaki segítsen! Mi baja van megint?

Figyelt kérdés
Úgy egy hónapja voltam szerelőnél a géppel, mert állandóan lefagyott. Azt hittem hűtéssel van gond, ezért kiporoltuk az egész gépet, de a probléma nem szűnt meg. Ezután a csávó felvetette, hogy a memória meghibásodása is okozhatja a problémát, így kiszedett két 256os ddr1 ramot és benne hagyott egy 1gbos at. Egy hónapig ment is utána semmi gond nem volt, most viszont megint rájött valami, mert tök lassú az egész gép és minden bekapcsolás után ilyen üzeneteket ír ki: [link]

#Windows #hiba #lefagyás #hardver #késeltetett írás
2012. jún. 27. 15:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez szerintem a google crhome hibája telepítsd ujra vagy használj másik böngészőt.
2012. jún. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát, abból, hogy lassú, gyakorlatilag bármi lehet. Ehhez az kéne, hogy szépen megfelelő programokkal letesztelje(d) valaki egyenként a hardvereket, melyikkel van nagyobb eséllyel gond. Persze az informatikus ezekből él: a jómagyarnak azt mondja, ezzel van problem, csinál valamit, egy hónapig megy, aztán megint problem, mert csak látszatmegoldás volt. Nem akarok baromságot mondani, de nekem elég csúnya alaplaphibám volt anno hasonló gondokkal, de mondom, gyakorlatilag bármi lehet.
2012. jún. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, úgy néz ki hogy megint a rammal volt a baj, mert a régi 256osok közül viszatettem az egyiket az 1gás mellé és megint megy miden. Kérdés hogy meddig... Nem tudom hogy lehetne kiküszöbölni hogy melyik ram a hibás, nincs erre valamilyen program ami egyértelműen megállapítja hogy melyik rammal van gond? nem szeretném ha megint mindent újra kéne tenni a gépen, csak azért mert a sok szabálytalan leállítás miatt már el sem indul. ha valaki tudna segíteni hogy, hogy lehet megoldani ezt a ramos dolgot az megköszönném!
2012. jún. 27. 16:38
 4/4 anonim ***** válasza:
2012. jún. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!