Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mért fagy ki midig a laptopom?

Mért fagy ki midig a laptopom?

Figyelt kérdés
Vettem használtam egy kétmagos laptopot és mindig kifagy az egér mütató müködik de a start és az aztalon minden kifagy csak az egeret tudom mozgatn olyankor. és mindien újra telepítés-nél elöfordül ez a hiba. zöbbször is újra telepítettem már de úgyan az a hiba tunt fel.

2012. jún. 25. 21:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Hardveres hiba lesz. Táp, alaplap, memória, merevlemez. nem lesz olcsó a javítás, már ha van hozzá alkatrész. Hol vetted? Hirdették a neten vagy boltban? Ha ez utóbbi, vidd vissza, szoktak adni három hónap garanciát.
2012. jún. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2012. jún. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát ennyit érnek a Vaterán vagy másutt beszerezhető használt laptopok. Mennyibe került és hány éves? Mennyi a memória? Windows7-hez elég a memória? Szoftveres hiba is lehet.
2012. jún. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Windows can check online for a solution to the problem ezt írja ki nekem mikor ki fagy.
2012. jún. 26. 01:23
 5/6 anonim ***** válasza:

Vista az operációs rendszered? Az szokta ezt a hibajelentést küldeni, ha valami hiba van az operációs rendszerben. Cseréled le normálisabbra.

[link]

2012. jún. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Windows 7 OS van a gépen.
2012. jún. 26. 15:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!