Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a hiba a PC-ben?

Mi a hiba a PC-ben?

Figyelt kérdés

Nem rég vettem egy használt (havertól) alaplapot rajta egy procival és ramot. Addig még jó volt, amig nem raktam újra a gépet. Újraraktam, és azóta lefagy a Mozzila akármit nyitok meg, az Utorrent rosszúl szedi le a RAR terjesztésű dolgokat, Gépindításkor egyből meghal az Ati Catalys-t, és volt, hogy 20kb/s-mal töltött a net az 5mb/s helyett, az elején volt, hogy több játékot próbáltam felrakni és mind hibával leállt és néhány program meghal. Próbáltam 2fajta Win7el újrarakni, de ugyanazok a hibák lépnek fel mindíg. Valaki tudja, hogy ez most mi lehet?

Config:

Ati Radeon HD 4850 512mb

ConRoe1333-D667.. (CPUSocket)

3,00 GB Dupla-csatorna DDR2 @ 265MHz (4-4-4-12)

MS Windows 7 Home Premium 32-bit

Intel Pentium D 925 Presler 65nm technológia

1Tb + 80G Vinyó



#leállás #PC hiba programok
2012. jún. 25. 20:30
 1/5 SnakeDoc ***** válasza:

[link]

Szedd le a laphoz, valamint a VGA-hoz is a legújabb drivereket. De bitos hogy az alaplapi driverekkel lesz a gond, ha a net sem működik rendesen (torrent,mozilla)

2012. jún. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát már próbáltam leszedni az alaplaphoz drivereket, de a fele nem ment fel, mert csak vista-ra vannak és nem win7-re. Mert a CD-t nem kaptam meg hozzá, de már mondtam nekik, hogy keressék elő. Remélem tényleg ez a gond, de ha van még valami szívesen fogadom.
2012. jún. 26. 10:55
 3/5 anonim ***** válasza:

Tuti, hogy driverek kellenek. A vista drivereket is fel tudod tenni a 7 esre csak kompatibilitási módban kell futtatni és működni fog régebben használtam én is így alaplapot win7 en vista driverekkel és minden hiba megszünt.

Egyébként rosszul konfigurált rendszer is okozhat ilyet de ez általában a kalóz rendszereknél szokott előfordulni.

2012. jún. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja még valami nekem csak a home premium produkált ilyeneket rakd fel az ultimate et azzal sosem volt ilyen gondom.
2012. jún. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Remélem, megkapom az alaplap CD-t és tényleg az a baja, és semmi más.

Köszi

2012. jún. 27. 22:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!