Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Normális ez a HDD szektorhiba...

Normális ez a HDD szektorhiba kialakulás? (Részlet lent! )

Figyelt kérdés
Van a WD 500GB-os vinyóm. Elkezdett szarakodni a gép (kék képernyő, eltűnő ikonok stb...) Hard Disk Sentinel-lel ellenőriztem semmi bajt nem jelzett, de a hibák folytatódtak. Meguntam, újraraktam és akkor már 1 hibás szektort írt... Garanciája még 3 évig van, de azt írja hogy még nem lehetséges a garanciális csere. 2 év alatt ez hogy jött össze? Meddig bírja még? HDD szerint több mint 1000 napig. Erre lehet adni? HDD Regenerator segíthet valamit?

2012. jún. 24. 22:49
 1/5 anonim ***** válasza:
próbáltad a windows fájlrendszer javítójánál (checkdisk) a szektorhibák javítását?
2012. jún. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kösz a gyors választ! Igen, az pedig a HDD szerint egy gyenge szektort sikeresen javított. Egyébként a vinyók hőmérséklete hatással lehetnek erre? Csak mert 47 fokos most is :S
2012. jún. 24. 22:59
 3/5 anonim ***** válasza:
Én visszavinném 1-2 hón belül, ha ismétlődik a probléma. Esetleg előtte egy reinstall...Ja és magas picit a hőmérséklete. Átlagosan 30-40°C között van, 50 fölött kicsit veszélyes, de még nem problémás. Ha 60 vagy afelé megy, az cink.
2012. jún. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És honnan, hogyan tudhatnám meg, hogy ez a szektorhiba melyik partíciómat érinti?
2012. jún. 24. 23:14
 5/5 anonim ***** válasza:
nézesd át vele az összes partíciót!
2012. jún. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!