Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mennyire jelentős 1 szektorhib...

Mennyire jelentős 1 szektorhiba a merevlemezen?

Figyelt kérdés

Progi azt írja Nincs szükség beavatkozásra. Én nem találkoztam semmi féle hibával, de mégis érdekelne, hogy mennyire jelentős, illetve értékéből mennyit veszt, ha manapság olyan 12 ezerből venni lehet egy ilyet?

Előre is köszönöm!


2009. aug. 18. 16:15
 1/3 anonim válasza:
100%
általában jelentős,mert az 1 gyakran több lesz...
2009. aug. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kevés olyan hdd van amelyik pár év használat után ne lenne szektorhibás, és ahogy az első kommentelő írta ha egy megjelenik akkor abból csak többlesz.
2009. aug. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

NEm mindig jelentős (tapasztalat).

Nekem 1 éven át úgy ment gy 80-as pata vinyó, de néha a bootloopom volt (windows 7 logo ott maradt) viszont agép nem fagyott le.

Azóta vettem bele egy 250-es satást és megoldódott a hiba. Utána jött a gép fagyogatása (gyenge táp). És azóta minden rendben a masinával :)

2012. máj. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!