Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az összerakott gamer gépek is...

Az összerakott gamer gépek is szarok?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy új gépet.Az előző kérdéseimben rájöttem hogy az összerakott gépek szarok.De az előre összerakott GAMER gépek is rosszak? [link] ilyent szeretnék venni ha szar az alaplapja akkor ilyen jó lesz bele? [link]
2012. febr. 27. 10:19
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

"Persze aki nem ért hozzá az jó ha keres egy megbízható ismerőst, ő majd segít. én a legvégső eseteben hagynám csak hogy a konfigomat mást rakja össze(na jó az is számít ki az a más)"

Ez pont ide illik. Ha van egy megbízható ismerőse, az szerintem szívesen összerakja neki, így közbe ő is tanul, de persze ha nincs akkor összerakják a nagyobb boltok.

Apropó nagyobb boltok, amiket iponon összedobálnak(legalábbis az a 3 amit láttam) jól meg volt csinálva...

2012. febr. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Hát én beszarok!!!Akkor ez nem is jó gép?Pedig a commentekben is kérdezik,hogy evvel a géppel mennének-e a legujabb játékok és az a válasz rá hogy igen.Akkor most mivan???o.O
2012. febr. 27. 21:15
 23/25 anonim ***** válasza:

És mindig hinni is kell nekik, ugye?

Amúgy szó se róla megy az össze lowon alacsony felbontásban ami nagyon nem gamer. Az meg megint más téma hogy valami noname táp van abba is.

2012. febr. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:

Ha noname akkor simán kicserélem: [link]

ez jó lesz mert máshol irták hogy manapság már am3+ kellene a gépekbe

2012. febr. 28. 07:28
 25/25 anonim ***** válasza:
Kérdező, még egyszer: ha jót akarsz magadnak, megadod a keretet, ha akarod hozzáteszed, hogy AMD, vagy Intel legyen, aztán hátradőlsz és vársz.
2012. febr. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!