Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az összerakott gamer gépek is...

Az összerakott gamer gépek is szarok?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy új gépet.Az előző kérdéseimben rájöttem hogy az összerakott gépek szarok.De az előre összerakott GAMER gépek is rosszak? [link] ilyent szeretnék venni ha szar az alaplapja akkor ilyen jó lesz bele? [link]
2012. febr. 27. 10:19
1 2 3
 1/25 anonim válasza:

nem egy gammer gép


videokari számít és porci de videokari a főőő egy jobb full hd játékné

2012. febr. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim válasza:

aqua-ában


auqa.hu

érdemes egyénileg válogatni!!!

kosárba pakolod a dolgokat 5000ezerért össze is állitják mindenre 3 év gari stb

az összerakottra meg nincs

2012. febr. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 kovpet ***** válasza:

"Az előző kérdéseimben rájöttem hogy az összerakott gépek szarok."


Ha jót raksz össze, akkor nem lesz szar. :)

A boltban is összerakják, egyébként nem működne... :)


A garancia meg az alkatrészekre van amúgy is, tehát ez nem változtat semmin. Persze ha nem értesz hozzá, inkább ne piszkáld. Egy számtech boltban értenek hozzá, tehát szakszerűen rakják össze. De nem atomtudomány, kis odafigyeléssel simán meg lehet csinálni elsőre is.

2012. febr. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
De én 1440x900 felbontáson és highen játszanék ha meg nem elég erős a graf kártya ennél a gépnél akkor veszek bele mégerősebbet (ati hd 6770)
2012. febr. 27. 11:36
 5/25 anonim ***** válasza:

Egy 6770-es kártyát azért nem neveznék gamernek...


Legjobban akkor jársz, ha nem értesz hozzá, hogy megírod ide szépen, hogy mennyi pénzt szánsz a gépedre, van-e valamilyen alkatrészed, amit egy előző gépből áthozol (pl. egér, billentyű, monitor, dvd-meghajtó, esetleg merevlemez, ha nem régi darab).


Aki meg ért hozzá, az ajánl neked valamit.

2012. febr. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim válasza:
az neked elég simán viszi az a felbontást!!
2012. febr. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim válasza:
NEM KELL SOK sügér gamer harcosokra hallgatni megvesz 100ezerért az következő évben egy 30ezeres ugyan azt tudja sőt
2012. febr. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

Én Aquát különösebben nem ajánlom, nem akarom rosszhírét kelteni, de vannak jobbak olcsóbban, pl ipon.hu vagy pcland.hu


Legjobb tényleg az ha megírod hogy mennyit szánsz rá, és milyen kiegészítők vannak meg (monitor, egér stb, ahogy írták), és adott összegből már összedobnak neked itt egy gépet.

2012. febr. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim válasza:

de én azért ajánlom mert pc land kicsi cég


aqua nagy sok nagyvárosban ott van!!

nagy cég nem tűnik el holnap meg 3 év múlva!!


szóval érdemes náluk venni mert ezek a kisebb PC-boltok szárrágók tudnak lenni ha beszarik valami


ha valamit javítani kell nem szórakoznak kicserélik!!


volt olyan is hogy én szartam el mégis visszaadták a pénz és tudták ők is hogy én csesztem el


szóval nem szőröznek

2012. febr. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

"Egy számtech boltban értenek hozzá, tehát szakszerűen rakják össze."

Egy kissé naív vagy :)


Amúgy ahogy az előző kérdésnél itt is leírom, ez nem gamer gép és rosszul is van összeállítva. A legjobban tényleg úgy jársz ahogy mondták!

2012. febr. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!