Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az összerakott gamer gépek is...

Az összerakott gamer gépek is szarok?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy új gépet.Az előző kérdéseimben rájöttem hogy az összerakott gépek szarok.De az előre összerakott GAMER gépek is rosszak? [link] ilyent szeretnék venni ha szar az alaplapja akkor ilyen jó lesz bele? [link]
2012. febr. 27. 10:19
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
25%

az a tuti, ha te magad rakod össze. Akkor nem lesz baj. Sokáig tarthat, de a PC tulajdonosság nem kis feladat. Egy gamer gépet gondozni kell, mint mikor a filmekben az újgazdag férfi vigyáz az autójára és ha rákerül egy porszem máris letörli. Tehát nem szabad sajnálni a pénzt és kereteket szabni. Ha úgy kezded, hogy 200k-ig tudsz költeni rá, már buktad is. Gamer PC-nél ne szabj árat. És amúgy ha érdekel, megkukkanthatod az én gépemet. Most akarom eladni. Belinkelem:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__hardverek__2..

2012. febr. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

ha 1 sz*r gepre rairod h GAMER sokan egybol megveszik, holott talan gyenge konfig

es szerintem nem eri meg h kiadj 1 rakas penzt csak hogy full hd-ben tudj battlefield-ezni

2012. febr. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim válasza:
0%
játékra ott ps3 xbox360
2012. febr. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim válasza:

Na akkor tuti ha értesz hozzá és raktál már össze


el is lehet azért szarni a dolgokat ha nem figyelsz oda

2012. febr. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim válasza:

nem vagyok naiv nem azért mondtam csak akkor garanciát adnak még összeszerelésre is


és 5000ft nem sok érte és ott komplett gép

persze ha te rakod össze ugyan ott vagy szerintem

még egy rutinos kéz is tévedhet amúgy

2012. febr. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

Nem, neked írtam hogy kissé naiv.

Ezt arra értettem hogy rengeteg kisebb bolt van ahol a dolgozók nem épp hozzáértők. Nem egy ocsmányul összegányolt konfigot láttam már, és egy szerencsétlenebb eset ismerősömmel is történt ilyen téren, én úgy vagyok vele hogy jobb ha magamnak. Persze aki nem ért hozzá az jó ha keres egy megbízható ismerőst, ő majd segít. én a legvégső eseteben hagynám csak hogy a konfigomat mást rakja össze(na jó az is számít ki az a más), de ez persze lehet személyes ízlés dolga is.

2012. febr. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Mármint az első mondat így akart lenni:

Nem neked írtam hogy kissé naiv.

2012. febr. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 kovpet ***** válasza:

Nekem írta. Értem én, hogy miért, sok a kókler, de akkor sem lehet ebből kiindulni. Ezzel az erővel soha semmilyen szolgáltatást nem vehetsz igénybe, mert úgysem értenek hozzá... autószerelő, orvos, szobafestő? Mindent te csinálsz? :)


Egyébként: naiv. Rövid i :) Gondolom nyelvész nem vagy :)

2012. febr. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

De az is :) Tudom másodjára már figyeltem. Persze ez így nem igaz, de sajnos (mint írtam kisebb boltoknál) már túl sok nem szakszerűen összerakott gépet láttam már ahhoz hogy ne én magam rakjam össze a sajátomat, esetleg ismerősökét.

Szóval ezen az elven kiindulva lehet kissé abszurd dolgot mondtam, de ha egy embernek egy téren sok a rossz tapasztalata akkor kezd szkeptikus lenni.

Szóval ne érts félre, mint írtam ez lehet egyéni ízlés dolga is. :)

2012. febr. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 kovpet ***** válasza:

Én sem rakatok össze mással gépet, de most norbex99-ről van szó, aki még nem csinált ilyet.

Bár neki is megfontolandó, mert sokat lehet belőle tanulni.

Persze ha érdekli és nem nagy gond az esetleges tanulópénz sem :)

2012. febr. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!