Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a baj az előre összerakott...

Mi a baj az előre összerakott gépekkel?

Figyelt kérdés
Akkor hogyan vegyek új gépet ha nem előre összerakottat akarok venni?
2012. febr. 26. 19:14
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Sokszor raktáron maradt elemekből rakják össze. (amik nem véletlen maradtak a raktáron) Meg többet elkérnek érte mint amennyit ér.


Úgy hogy megveszed darabonként, és összerakod.

2012. febr. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 lindmayer ***** válasza:

valamin mindig spórolnak: legtöbbször a tápon, ami tönkre vághatja a gépet

vagy a processzor és a vga között túl nagy a különbség

mondj egy keretet, és mi jobbat összeállítunk( már az is jobb hogyha a táp minőségi, és egyébként ugyanannyiba kerül)

2012. febr. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Ki választod mit akarsz bele és megrendeled + kipipálod a gép összerakást.


Az a baj álltalában: -szar táp

-sokszor integrált vga persze nem mindig ez álltalában tescos gépekben

2012. febr. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Sokszor fontos adatokat nem írják oda mint az alaplap vagy a táp, de azt igen, h SATA3...

Ilyen gépekben többször rossz táp van és aránytalanok.

Ha új géped akarsz venni, rakd össze ipon gépösszerakóban és onnan rendeld meg. :)

2012. febr. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Processzor-videokártya szempontjából mindig aránytalanok, beleraknak évek óta raktáron rohadó alkatrészeket, aztán rádsózzák húsz-negyvenezerrel drágábban, mint az alkatrészek reális összértéke. Lehúzás, magyarul.
2012. febr. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
0%

Mert mindig belesóznak egy gyenge láncszemet.

Egyébként meg mindenkinek más az igénye. Azt előre kitalálni...Akinek játszásra nem kell, felesleges erős drága gép.

2012. febr. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 pcguru22 ***** válasza:
Az elöre összerakott gépekel az a baj hogy aránytalanul vannak a dolgok összerakva benn!Pl:fos táp mellé I7 2600K proci 2gb ddr3 ram vga meg egy gts 450!szerintemilyen konfog nincs is,csak hogy tudd hogy miröl beszélek!egyik üti a másikat!ha magad rakod össze az lessz benn amit te akarsz!és jol összeállithatod!vedd meg az alkatrészeket és egy ahhoz értö emberrel rakjátok össze!
2012. febr. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
A sok eladatlan alkatrészt még senki sem látta bezúzni. Nem nehéz kitalálni hová kerülnek. Akkor járnak jól az eladással, ha cégeknek, iskoláknak, stb. adják el nagy számban...
2012. febr. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Az összerakás sem biztos hogy szakszerű. Én nem bíznám rá egy bolti eladóra. Nem biztos, hogy szakképzett emberek rakják össze. Anno diákmunkában csináltunk nagy tételben gépösszerakást, ráadásul nem is gagyit. HTPC-ket építettünk (én 16 éves voltam, voltak ott 17-18 évesek is) és egy emberke gyorsan elmagyarázta mit milyen foglaltba és hogyan kell... Ez a képzés megvolt 5 perc alatt és már csináltuk is a dolgunkat :)
2012. febr. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
47%

Hát igen, ha még minőségiek is az alkatrészek, nem mindegy hogy kirakja össze.

Voltam egyszer a PCX-ben, megrendeltem egy konfigot, szépen beballagok, és mondják az árat, és hogy részenként. Erre gyerek mögöttem úgy mond leszólt hogy sajnáltam azt a kis pénzt arra hogy összerakassam, hogy akkora tételnél filléreskedek meg minden. Persze nem azt a pár ezret sajnáltam, ha nem jobb szeretem magamnak összepakolni, úgy a biztos.

Amúgy meg egy jó példa az előre összerakott cuccokra:

[link]

2012. febr. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!