Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen vidikarit vegyek? Ami...

Milyen vidikarit vegyek? Ami max 15 ezer ft! Többi lent!

Figyelt kérdés

Fifa 12 és COD 6-7 játékra szeretném!

Jelenleg egy 9600 GT-m van ami LOW Profile kialakítású, és megy rajta mind a 3 játék hibátlanul! Ehhez a 9600 GT-hez hasonlót szeretnék, de egy icipicit azért legyen jobb! MAX 15 ezerig!


A jelenlegit azért szeretném cserélni mert csíkos, és *assza a szememet! Vagyis a monitor csikos, nagyon rezeg a képernyő!


Elsősorban Nvidiaban gondolkodok, de szívesen várom az ATI kari tippeket is!


Ki is néztem egyet, de én nem igazán értek hozzá! Mi a vélemény erről? --->


MSI nVIDIA GT520 1GB DDR3 (N520GT-MD1GD3/LP)


Gyártó: MSI COMPUTER

Busz: PCI-Ex16

Chipset gyártó: nVidia

DirectX: 11

D-Sub: Igen

Dual VGA: Igen

DVI: Igen

Kiszerelés: Dobozos

Hűtés típusa: Aktív

Mag órajel: 810 MHz

Mem. Bus: 64 bit

Mem. órajel: 1800 MHz

Sebesség: DDR3

Memória: 1024 MB

OpenGL: 4.1

SLI/CrossFire támogatás: Igen

VGA Chipset: GeForce GT 520

TV-out: HDMI


Garancia: 3 év szervizben


15 418 Ft


Mennének rajta a játékok hibátlanul? Köszönöm szépen előre is!



2011. dec. 29. 00:51
1 2 3 4 5 6
 41/57 anonim ***** válasza:
Amennyiben DDR3-as akkor 2-2 ezer kb.
2012. jan. 3. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/57 anonim ***** válasza:
Esetleg 3-3, de visszatérve a témához. Szal nem megy mi? Nem a fordulatszámot kell szabályozni. Mikor feltelepíted az nTune-t, akkor az beépül az nVidia Vezérlőpultba és ott a beállításoknál rámész a Videokártya-beállításokra szóval ahol tudod húzni az egészet, tuningolni. Namost ott az egyik fülön, talán ahol a VGA MHz-ét tudod állítani, alul lesz egy olyan hogy Fan Control vagy hasonló. Az most Automate-on van és kb 52%-on (nálam így volt). Te Manual-ra állítod és felhúzod 100%-ra. Elmented és már hallani is fogod hogy dolgozik rendesen.
2012. jan. 3. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/57 A kérdező kommentje:

Igen, DDR3. Megkérdeztem egy használt boltban bevennék a kettőt 3ezerért!


Csináltam egy képet, nálam nincs olyan ahogy leírtad!

[link]


Csak ez a stabilitás teszt épült be, meg a végfelhasználó licencszerződés. Nem tudom!

2012. jan. 3. 14:43
 44/57 anonim ***** válasza:
Igaz, ebben nem épült be, így nem tudom mivel kellene állítani. Ám ha most Magyarországon élnék, megvenném tőled azt a 2 RAM-ot 2-2 ezerért.
2012. jan. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/57 A kérdező kommentje:

Értem. Odaadnám! Bár nem egyformák. Az egyik egy Samsung a másik meg kingmax hűtőbordás! Ezért nincs szükségem rájuk!

Meg valahogy 4gigával jobb a teljesítménye a gépemnek mint 8gigával. Mindegy, köszönöm szépen a segítséget!


Még ezeknél a kariknál vackolok:

[link]

[link]

[link]

2012. jan. 3. 20:21
 46/57 anonim ***** válasza:
Szerintem a Sapphire HD6670 a legjobb a három közül. Mellesleg nálam ugyanígy van, csak nekem a Samsung 2 GB-os, a Kingston pedig 1 GB-os.
2012. jan. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/57 anonim ***** válasza:
Mármint KingMax. Már lassan magam sem tudom, annyi kérdésnél voltam már RAM kategóriában... Szóval a három közül a legjobb VGA az első linkedben lévő. Az utolsó a leggyengébb, a második kicsivel gyengébb az elsőnél.
2012. jan. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/57 A kérdező kommentje:

Értem. Nekem is az első szimpibb! :)

De az elsőnek nincsen olyan csatlakozója amilyen jelenleg a mostani 9600GT-nek van. Amire rámenne a monitor!

Asszem D-Sub a neve! Ezt hogy lehet megoldani?

Meg kicsi házam van. Beleférne? 18 cm széles a ház, és a vidikártya max 18-20 cm hosszú lehet! Elég lehet neki?

2012. jan. 4. 02:11
 49/57 A kérdező kommentje:

Az utolsó az nem? [link]


Azon nincs D-sub.

Ha jól nézem 16centi hosszú. Szerintem elférne hosszúságra!

2012. jan. 4. 02:20
 50/57 A kérdező kommentje:

Alaplapom jó hozzá?

[link]

2012. jan. 4. 02:27
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!