Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi tegyek? Vegyek kábelt vagy...

Mi tegyek? Vegyek kábelt vagy Routert vegyek? Más megoldás?

Figyelt kérdés
Most kaptam egy Epson Stylus SX4456w nyomtatót. Digi kábeles netünk van, így most itt vagyok, hogy nem tudom kipróbálni sem.. A nyomtatónak nem tartozéka az USB kábel, mivel, hogy WIFI-s.

2011. dec. 27. 16:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Biztos,hogy jó a tipus,mert a google nem talált rá semmit.
2011. dec. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 P.O.C. ***** válasza:

Egyiknek sem tartozéka az USB A-B kábel. Nagyon ritkén találkozok olyan alsó középkategóriás nyomtatóval amihez adnak. (Bár nem értem miért fáj a gyártóknak az 300 Ft -os alkatrész.)

A Wi-Fi csak egy kényelmi funkciója az eszköznek. Segítségével könnyedén beállíthatod több gépről is a nyomtatást és, nem kell kábelt sem használnod.

De ha csak egyetlen darab számítógéped van, akkor teljesen értelmetlen Wi-Fi router -t venned, elég a kábel.

2011. dec. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 MaXXeGee ***** válasza:

[link]

Erről a nyomtatóról lenne szó ? csak mert

Nyomtató interfész

Nagy sebességű USB – kompatibilis az USB 2.0 szabvánnyal, WEP - 64 bit, WEP - 128 bit, WPA - PSK(TKIP) – megfelel a WPA2 szabványnak, WPA - PSK(AES) – megfelel a WPA2 szabványnak

2011. dec. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 MaXXeGee ***** válasza:
Jah hogy a kábelt nem találtad, bocsánat, félre értelmeztem, úgy értettem az USB interface nem volt meg .. sorry
2011. dec. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
ja, bocsi mindenkinek. SX445W a nyomtató, de a lényeget megírtátok, veszek kábelt, mert csak 1 gép van. Köszi mindenkinek.
2011. dec. 27. 16:32
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem az SX440W van, de mivel itthon van wifi a T-s routerben, ezért azzal használom.

Nem rossz dolog, nem kellett kábelezni és így is tökéletesen megy.


Ha esetleg később várhatóan lesz wifi képes telefon, vagy laptop a lakásban, akkor előbb-utóbb úgyis megérné venni egy wifis routert.

2011. dec. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!