Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen vidikarit vegyek? Ami...

Milyen vidikarit vegyek? Ami max 15 ezer ft! Többi lent!

Figyelt kérdés

Fifa 12 és COD 6-7 játékra szeretném!

Jelenleg egy 9600 GT-m van ami LOW Profile kialakítású, és megy rajta mind a 3 játék hibátlanul! Ehhez a 9600 GT-hez hasonlót szeretnék, de egy icipicit azért legyen jobb! MAX 15 ezerig!


A jelenlegit azért szeretném cserélni mert csíkos, és *assza a szememet! Vagyis a monitor csikos, nagyon rezeg a képernyő!


Elsősorban Nvidiaban gondolkodok, de szívesen várom az ATI kari tippeket is!


Ki is néztem egyet, de én nem igazán értek hozzá! Mi a vélemény erről? --->


MSI nVIDIA GT520 1GB DDR3 (N520GT-MD1GD3/LP)


Gyártó: MSI COMPUTER

Busz: PCI-Ex16

Chipset gyártó: nVidia

DirectX: 11

D-Sub: Igen

Dual VGA: Igen

DVI: Igen

Kiszerelés: Dobozos

Hűtés típusa: Aktív

Mag órajel: 810 MHz

Mem. Bus: 64 bit

Mem. órajel: 1800 MHz

Sebesség: DDR3

Memória: 1024 MB

OpenGL: 4.1

SLI/CrossFire támogatás: Igen

VGA Chipset: GeForce GT 520

TV-out: HDMI


Garancia: 3 év szervizben


15 418 Ft


Mennének rajta a játékok hibátlanul? Köszönöm szépen előre is!



2011. dec. 29. 00:51
1 2 3 4 5 6
 31/57 anonim ***** válasza:

Biztosv hogy a videokártya a hibás?

barátol kértél már vga t kiprobâlni?

mi van ha monitor rosz vagy vga kábel?

biztos a vga ment ronkre azért vibrál

feleslegesen ne költs csak azért kérdem

vagy a tápal van baj:p

ha már irták

lehet tönkre tet valamit vagy nem ad le eléf feszültséget vga nak

bár ilyen kevés fogyasztás melet ezen biztos nincs feszültség dugasz

2011. dec. 31. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/57 anonim ***** válasza:
Az elébb dobtam helyre egy P3-as gépet és annál a VGA volt a gond, mármint az is, de a baja nem az volt, vagyis szerintem nem monitor hanem VGA-hibás. R-go kábelhiba is kilőve. Meg kell próbálni a beépítettel. Ha azzal is így megy, akkor monitor vvmi más. Ha azzal megy akkor VGA csere.
2011. dec. 31. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/57 A kérdező kommentje:

BUÉK!


Kábel, monitor szerintem nem lehet hibás!

Van egy régi gépem, amiben van egy FX 5700 LE vidikari, azzal nagyon szép képet add, olyan mintha egy képet néznék, semmi rezgés!

Ezért gondolom hogy a VGA a baj!

Egy Samsung E1920NW monitorról van szó, ami most 1éves!

Úgy vettem észre hogy amikor a VGA eléri kb a 45 fokot akkor kezd el rezegni, mint hogyha 75 Hz helyett 60 Hz lenne, vagy még kevesebb! Ha alulról nézem a monitort, akkor még látom is hogy csíkok mennek felfelé, persze ezt gondolom csak az emberi szem érzékeli csíkoknak, azok nem csíkok hanem rezgés! gondolom én!


Meg amugy is jó lenne egy uj VGA! Ha meg nem az a hiba, akkor a moncsi még garis!


Előző: ennek a 9600GT-nek nincs tápcsatlakozója!

Már megmozgattam, kivettem, megtisztítottam.


Vélemény? Ötlet?

2012. jan. 1. 13:11
 34/57 anonim ***** válasza:
Valamivel el kellene intézni a jobb hűtését a VGA-nak. Ha 45 fok felett kezdi el a rezgést, akkor ajánlott valahogy 45 alatt tartani. Ha fér a gépházba még ventilátor, akkor tegyél bele. Ha lehet és passzol akkor 12 cm-set mert az erős és simán ki bírja fújni a meleget. Szal oldalra egy nagy, ami befújja a hideget a gépházba, hátulra pedig megint egy erőset, ami kiszívja a meleget. Az állandó és gyors légmozgás majd nem hagyja felmelegedni.
2012. jan. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/57 anonim ***** válasza:
De 45 fok nem sok...ha itt vacakol, akkor valami nincs rendben...terhelve meg 45C alatt tartani nem könnyű feladat egy ilyen kártyánál.
2012. jan. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/57 A kérdező kommentje:

Megpróbálhatok berakni egy ventit oldalra, de az pont ráfújná a procira. Szerintem nem sokat érnék vele, de megpróbálom! Hátul van egy ami kiszívja a levegőt. De csak 8 centiseket bírok berakni!

Átlagban 47 fokos, és 45 foknál már csíkos!

Terhelésnél ~66-68 fok, nyáron ~72 fok! Ezek szerintem nem magasak! De szerintem a vidikarinak a ventije nem maxon megy, ha esetleg azt lehetne valahogy szabályozni!? SpeedFan progival nem lehet!

2012. jan. 1. 22:57
 37/57 anonim ***** válasza:
Nvidia kártyáról van szó? Bocs hogy nem tudok koncentrálni, de máshol áll a fejem :-) Szóval ha Nvidiás akkor letöltöd az nTune nevű programot, én is azt használtam, mert nekem is csak 50%-on ment a venti. Ha ATI kártyához kell akkor a CCC-ben vagyis eleve a Catalyst Control Center-ben lehet szabályozni (elvileg, merthogy az ATI-kat nem ismerem nagyon).
2012. jan. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/57 A kérdező kommentje:

Köszi megnézem!

De már 44 foknál is csíkos! :/

2012. jan. 2. 11:22
 39/57 anonim ***** válasza:
Kapd le az oldalát, dobd fel progival 100%-ra a VGA ventilátorát, aztán állíts rá max sebességen egy asztali vagy álló ventilátort, tudod, azt a 40-50W-osat. Attól tuti hűvösre teszed. Megnézném hogy a beavatkozás után hány fokig megy le!
2012. jan. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/57 A kérdező kommentje:

:)


Erre már én is gondoltam, csak sajna nincs olyan ventim.

A progival meg nem bírom a fordulatszámot szabályozni! De szerintem én néztem el, de nem megy!


Szerinted mennyit érhet 2db 2GB 1600Mhz Kingmax ram használtan?

2012. jan. 2. 22:54
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!