Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Teljesen hallott a hdd?

Teljesen hallott a hdd?

Figyelt kérdés
szóval éppen szert tettem egy 40gb-os hdd-re ami a rendszert szántam csak az a gond hogy kb 120cm magasról leejtettem és hát igaz hogy szőnyegre esett meg úgy mint ha leraktam volna rá szóval nem pörgött meg ilyenek hanem szépen leesett mintha én raktam volna le...de hát elindítom gépet felismeri csak éppen nem ír rá semmit...formatáás megoldhatja? van egy másik rossz hdd-m de arra még BIOS kiírja hogy smart status bad meg a windows el se indul vele ezzel viszont elindul. van a gépbe bőven hdd csak azokra töltök meg teli van minden szeméttel és gondoltam windowsnak jobban esik ha egy külön hdd-n van. szóval formatálás segíthet?

2011. nov. 24. 14:06
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
hát ha megsérült benne valami (fej) stb akkor annak annyi
2011. nov. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!