Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Teljesen hallott a hdd?

Teljesen hallott a hdd?

Figyelt kérdés
szóval éppen szert tettem egy 40gb-os hdd-re ami a rendszert szántam csak az a gond hogy kb 120cm magasról leejtettem és hát igaz hogy szőnyegre esett meg úgy mint ha leraktam volna rá szóval nem pörgött meg ilyenek hanem szépen leesett mintha én raktam volna le...de hát elindítom gépet felismeri csak éppen nem ír rá semmit...formatáás megoldhatja? van egy másik rossz hdd-m de arra még BIOS kiírja hogy smart status bad meg a windows el se indul vele ezzel viszont elindul. van a gépbe bőven hdd csak azokra töltök meg teli van minden szeméttel és gondoltam windowsnak jobban esik ha egy külön hdd-n van. szóval formatálás segíthet?

2011. nov. 24. 14:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Veszteni valód van a formázással? Nincs. Akkor próba szerencse.


Én nem lepődnék meg ha nem működne, de 40 gb-s vinyók igazából már cserére kerülnek, biztosan tudsz szerezni másikat.

2011. nov. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
hát csak azért kérdem mert eléggé lassú a rendszer ha benn van és hátha nem érné meg a formázás. annyira ezt se igényeltem ismerős adta mert ő lecserélte de mondom csak rendszert szántam volna ár hogy ne egy partrición legyen
2011. nov. 24. 14:20
 3/11 A kérdező kommentje:
*a sok szeméttel
2011. nov. 24. 14:20
 4/11 anonim ***** válasza:
:)
2011. nov. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
hát az válasz volt xd
2011. nov. 24. 14:33
 6/11 anonim ***** válasza:

Így jelölök :)


Ha a rendszeredet lefogja a HDD akkor használd papírnehezéknek!!


DE hogy segíteni is tudjak egy két kérdésem lenne

bios felismeri rendessen ?

a windows A HDD tulajdonságaira mit ír ?

milyen OP rendszert raknál rá

2011. nov. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
persze biosz kiír mindent nevét, méretét, hány sector van benne csatlakozó típusát mindent, windows 7 alá lenne kiírja hogy helyi lemez (G:) de nincs alatta az a kék csík ami mutatja a szabad helyet
2011. nov. 24. 14:54
 8/11 anonim ***** válasza:

És erre a HDD re akarsz win7 et telepíteni?

win7 nek van egy lemezkezelője ott probáld particionálni és formázni

2011. nov. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
igen de mondom csak win7.et meg a drivereket semmi mást. játékok-programom-letöltések máshol lennének. de mivel a több hdd-n rengetek a szemét azért akartam külön hdd-re rakni és ahhoz szerintem 40gb is elég hogy windows rajta legyen
2011. nov. 25. 07:10
 10/11 anonim ***** válasza:

Tapasztalatból mondom hogy a 40 GB nem elég lassú lesz a rendszered de te tudod


Ha jól emlékszem azt írtad hogy ha bent van a gépbe fogja a rendszert ?!


:))

2011. nov. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!