Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Valaki meg tudná fejteni...

Valaki meg tudná fejteni nekem, mi lehet a gépem baja?

Figyelt kérdés
Múltkor gépezés közben elkezdett hangosan búgni benne valami, erre én az egészet kifújattam, utána nem hagyta abba, még egy napig csinálta, de ezt abbahagyta. Viszont állandóan lefagyott, mikor játszottam. Meg kék halál, stb...Később már be sem tudtam kapcsolni. Erre én leformáztam a winchestert, újratelepítettem, látszólag minden jó volt, de amikor ráraktam egy játékokt, és játszani kezdtem fél percenként lefagyott. A játékról illik tudni, hogy egy elég régi játék, szóval simán vinnie kéne. Még a YouTube-t sem tölti be rendesen. Nem tudom mi lehet a probléma, a válaszokat előre is köszönöm!
2011. okt. 12. 22:14
 1/6 anonim ***** válasza:

A hűtés a videokártyán v. a tápon. Most már azért nem búg, mert megdöglött.


Amikor túlmelegszik lefagy a gép.

2011. okt. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Lehet hogy igazad van, mert a videokártya tűzforró volt most hogy levettem a ház oldalát. Meg egyszer azt is kiírta hogy a videokártya illesztőprogramja lefagyott.
2011. okt. 12. 22:29
 3/6 anonim ***** válasza:

Akkor biztos hogy meghalt a VGA hűtőd.

Így ne használd a gépet! Sürgősen cseréld le rajta, mert az egész videókártya is könnyen meghalhat, lehet hogy már így is károsodott valamennyit.

2011. okt. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az lehetséges hogy a videokártyámon egyáltalán nem is volt hűtőventilátor?
2011. okt. 12. 23:17
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, vannak passzív hűtősek is, de nem egy életbiztosítás ha nincs jó szellőzés a házban.
2011. okt. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

én jó vagyok,mert alap 35 fokos belül,de azért a két oldalát levettem... annak csak annyi az átka,hogy állandóan ki kell takarítani,de már nem kell... :) és annak is örülök,hogy most 13 éves vagyok,a gépet 1 éve kaptam.Azelőtt még érteni se értettem hozzá,de már újratelepíteni is tudok,meg a gép belsejében is piszkálódni... szóval ezzel annyit akarok mondani,hogy nézz sok topicot,vagy pcword-öt és majd rádragad valami :)


bye.

2011. okt. 13. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!