Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Valaki meg tudná fejteni ezt...

Valaki meg tudná fejteni ezt a rémálmot? :S

Figyelt kérdés

rémes, ijesztő álmot láttam. egész nap a hatása alatt álltam. szóval az volt, hogy szilveszter éjszaka van. vonaton utazom, és hatalmas hasam van, terhes vagyok. amikor megérkezem, látom, hogy valaki rituálisan állatokat csonkított meg. ez annyira kiborít, hogy hisztérikusan zokogni kezdek, és rohanok. az úton mindenfelé állatok tetemeinek darabjait látom. egyszer csak megérkezem az eiffel-toronyhoz, és felszaladok a lépcsőn. nézem az eget, tűzijátk van, ez egy kicsit megnyugtat. aztán jön a hold, nagyon gyorsan mozog az égen. és én leszaladok, és újra keservesen sírok. aztán az álom folytatódott, de egész másképp. még mindig szilveszter éjszaka van, de én már férfi vagyok. cilindert és szmokingot viselek, cigarettázom, egy bárban iszom. részeg vagyok, tántorgok, és kimegyek egy parkba, és leülök a fűbe. valaki tudja, hogy ez mit jelent? :/

17/l


2010. szept. 4. 21:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy híres regényíró leszel.
2010. szept. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
azt hogy sok filmet néztél, amit az agyad most dolgoz fel
2010. szept. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sokszor lehet, hogy tudat alatt valami bánt, esetleg egy állattal kapcsolatban. gondolkozz el azon, mi történt veled az elmúlt pár napban, és hogy mi az, amit esetleg izgulva/félve vársz a közeljövőben. talán ráakadsz a válaszra.
2010. szept. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Hát ez nagyon szőrnyű:S Talán ha van háziállatod ez a halálát jelzi és az állmod második felére már nem tok mit mondani lehet h ez hülyeség de nem tom!
2010. szept. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

talán itt kapsz valami érthető választ:

[link]

nem lehetettett túl jo érzésed amikor felébredtél:S

remélem h ez az álomfejtő segít valamit..

2010. szept. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az álmunkat magunknak kell, ill. magunknak tudjuk a legjobban megfejteni, ha foglalkozunk egy kicsit az álommal és magunkkal.

Az ilyenesetekben szerintem nem az álomfejtők a megoldás, mert minden ember álma mást és mást jelenthet.

Mi történt veled az elmúlt napokban, ami hatására ilyet rak össze az agyad? Láttál valami hasonló jelenetet?(állatkínzás, szenvedő állat) Készülsz utazni valahová? (Nem feltétlenül az álmod helyszínére) Félsz valamitől?

Hasonló kérdések megválaszolásával egész közel lehet kerülni a jelentéshez. Foglalkozz egy kicsit magaddal és az álmoddal, ha komolyan érdekel.


Sok sikert.

2010. szept. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!