Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Valaki megtudná fejteni az...

Valaki megtudná fejteni az érdekes álmomat hogy mit jelent?

Figyelt kérdés
Istenről álmodtam. Idős férfi hangja volt. Olyan bölcs mint a Hupikék törpikékből törpapának Sinkovits Imrének. Mintha felhők közt lettem volna köd féle vagy felhő volt körülöttem. Istennek nem volt arca, csak a szép fiatalos kezét láttam. Az arca részét felhő takarta el. Tőlem Bal oldalra 3angyal állt. Megszeppenve álltam Isten előtt lehajtott fejjel mint egy kisgyerek, mikor rossz fát tesz a tűzre és kérdőre vonják. Az az érdekes hogy éreztem is ezt az érzést. Az angyalok is lehajtott fejjel álltak ott mintha hibáztunk volna hibáztak volna. Így szólt hozzám Isten:"Ugyanúgy fogsz meghalni mint a többi halandó. "És felém nyújtott egy nagy fekete borítékot, kinyitottam de nem tudom mi volt rá írva! Arra sajnos nem emlékszem.
2010. nov. 21. 20:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Valóban érdekes álom volt. :)

Sajnos a jelentését nem tudom.

Egyébként én is álmodtam már angyalról, de Istenről még soha sem.

2010. nov. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Nem irsz magadról hitben élő vagy ?

Ha igen az örök élet vár rád .

Ha esetleg nem hivőként élsz itt van a felkinált ingyen ajándék a kegyelem.

2010. nov. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy Isten jelképezte a tudatalattid,aki üzenni akart neked,mert ébren elnyomod! Az angyalok talán a sorstársaid,akik úgy gondolkoznak és cselekednek mint te! Nem valják be vagy nem barátkoztak meg valamilyen gondolattal,talán a halállal vagy valami ilyesmivel! :D Így hirtelen én így értelmezném! Nem hiszem,hogy az Isten üzent,de nincs kizárva, én mindenesetre valami racionálisabb választ keresnék! Isten jelenthet amúgy apát is,aki leött szégyenkezel ,mert rosszfát tettél a tűzre,valamivel elfelejtettél elszámolni magadbn? ;)
2010. nov. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bocsánat a helyesírásért!
2010. nov. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Nem vagyok hívő.Nem járok templomba.Ez az álom 5évvel ezelőtt történt édesapám halála után.
2010. nov. 23. 07:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!