Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Valaki megtudná mondani mit...

Valaki megtudná mondani mit jelent?

Figyelt kérdés

Régebben azt álmondtam hogy a szomszédban egy stáb filmet forgat.egy dinoszaurusszal.A dínót elengedték és nekünk félnünk kellett nehogy ránk lépjen.Ezt háromszor álmondtam havi kihagyásokkal...


A másik álmom amitől nagyon meijedtem az az hogy egy csoport katona megakar támadni minket.Már jöttek be az udvarba,de mire én leszaladtam a lépcsőn(emeletes házba lakunk) addigra eltűntek...


2011. jún. 26. 15:54
 1/9 anonim ***** válasza:
katonás álom:tetél olyat amiért elfoghatnak? vagytudsz valamit amit nem kéne? vagy olyan eröd van amit más elsem hisz vagy felsem foghat ?
2011. jún. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2011. jún. 28. 16:28
 3/9 anonim ***** válasza:
ne nézz horrorfilmeket!
2011. júl. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem szoktam nézni :))
2011. júl. 29. 19:23
 5/9 anonim válasza:

Ez ne is haragudj de ezt ugy hívják Hogy Mazostericum

Ami azt jelenti hogy úgynevezett üldözési mániád van. Egy kérdés... Te szeretnéd ha mondjuk megkergetne akárki??? csak úgy viccből... Ez fontos!!

2011. júl. 31. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Figyu. Az almok NEM tulvilagi uzenetek, vagy barmi hasolnoak. Mikor alszol, az agyad megy tovabb, es a kulonbozo emlekeidbol rak ki valamit. Jelen esetben ezt.
2011. aug. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm,amugy nem szeretném.
2011. aug. 1. 18:06
 8/9 anonim ***** válasza:

Az utolsó válaszolónak teljesen igaza van.

Normális agyi reakció, hogy emlékekből az agy álmokat állít elő.

De most ne arra gondolj, hogy pl. Dinoszauruszok nincsenek, pedig álmodtam, lehet hogy egy kiállításon, vagy filmen láttál vmi hasonlót.

2011. aug. 2. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Oké,köszönöm.
2011. aug. 4. 18:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!