Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmodtam valamit! Meg tudná...

Álmodtam valamit! Meg tudná valaki fejteni?

Figyelt kérdés
2011. febr. 5. 15:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Egyértelműen rakétasiló alakú csokitorta volt, amiről álmodtál.
2011. febr. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Tejszínhabbal?

Ez igen érdekes.


[link]

2011. febr. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Még jó, hogy nem Nabukodonozor idejében élünk, és nem ti vagytok az álomfejtői, mert mostantól fogva nem élnétek.

:)

2011. febr. 5. 15:26
 4/8 anonim válasza:
Tetszik ez a kérdés! :) Egy kulturált szellemi gyomros azoknak, akik azt hiszik, hogy az álmok jelentenek valamit, és azokat mindenképp meg kell fejteni.
2011. febr. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Szóval rakéta siló alakú csoki torta tejszínhabbal a tetején,illetve anélkül. Érdekes a szimbolika.

Ezt is meg lehetne fejteni. Nem csak az álmok ilyenek, hanem a beszéd is tartalmazhat valamiféle rejtett problémát. Különösen, ha úgy véljük, hogy spontán jön, pedig ezekben vannak a legnagyobb igazságok, mert elfelejtünk hazudni.

2011. febr. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
*rakétasiló
2011. febr. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
miről álmodtál?nem írtad ,de én tudom
2011. febr. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Semmit nem tudtok...Nem tudjátok, csak ha megmondom, és akkor azt magyaráztok bele amit akartok, vagy valamelyik marha könyvből fellapozzátok! MIT ÁLMODTAM? Ezt mondjátok meg...Csak okoskodtok, játszátok magatokat, mögötte meg semmi nincs...teóriákat, hipotéziseket felállítotok, de csak az önelégűlt okoskodás van mögötte...találjátok ki amit kérdeztem, és utána mondjátok meg, hogy mit jelent!
2011. febr. 8. 13:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!