Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » ATI vagy NVIDIA a jobb?

ATI vagy NVIDIA a jobb?

Figyelt kérdés
2011. szept. 4. 14:01
1 2 3 4 5 6 7
 41/62 anonim ***** válasza:
39%

amugy meg te 68%- os zseni....


miért nem lehet veled normálisan vitatkozni...akit nem érdekelnek az észérvek, az miért jön ide kötekedni?

2011. szept. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/62 anonim ***** válasza:
70%

Azért nem lehet normálisan vitatkozni, mert bejelented a fantasztikus cudát meg physx-et, amikről egyrészt nem tudod, hogy micsodák, másrészt nem tudod, hogy mire jók, de aztán vered a nyálad rájuk keményen. Én égetem le magam? Mivel? Nem én beszélek a levegőbe... azóta se tudtad megmondani, mire használod őket. Na sebaj.


Dehogynem érdekelnek észérvek, csak azokat tőled nem fogok kapni.

2011. szept. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/62 anonim ***** válasza:
44%
Remélem észreveszitek, hogy ennek a vitának semmi értelme, csak koptatjátok a kézizületeiteket. Mindkettőtöknek igaza van, hogy próbáljátok védeni a saját érveiteket. Attól függetlenül, ha az egyik rosszabbul érvel, mint a másik. A lényeg, hogy fölösleges pazarolni az időt ilyen hülyeségekre:)
2011. szept. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/62 anonim ***** válasza:
28%

xD

diszlexiàs vgy haver???

hányszor irjak példát hogy felfogd???

a mafia 2 közepes apexel...próbáld ki...

és az összes játék amelyben kellenek fizikai számitások....

de gondolom hiába koptatom az izületeimet....xD


amugy égesd magad nyugodtan....xD

egész szórakoztató az efajta értetlenség...

;)

2011. szept. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/62 anonim ***** válasza:
77%

A Mafia 2-t leírtad eddig ötször, ez az egyetlen dolog, amiért megérte megvenned azt a szart?


"és az összes játék amelyben kellenek fizikai számitások.... "


Ezt a baromságot, fingod sincs az egészről. A fizikát minden esetben a processzor számolja, a PhysX csak az extra effektekért felel, feltéve, ha szökőévente kijön valami, ami ezt használja... A legtöbb játék Havok motort használ, és semmire se mész a PhysX-szel. A PhysX-et csak akkor kapcsolhatod be, ha a játék fizikai motorját arra írták, különben cseszheted. Hogy a cudát mire használod, arra azóta sem kaptam választ, valószínű azért, mert semmire, csak jó volt leírni.


Égesd magad te, öcsém, nem én vagyok az, aki azt se tudja mi fán teremnek ezek a funkciók.


De legalább magabiztosan vagy retardált. "és az összes játék amelyben kellenek fizikai számitások.... " Ezen még most is röhögök.

2011. szept. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/62 anonim ***** válasza:
30%

ouhh wazz....

XD

röhögj csak...

csak amit arra írtak????

mi ez a hülyeség?


szóval akkor teljesen feleslege s aphysx és a cuda....

sőt az egész nV egy hülyeség...XD

te sokkal ügyesebb vagy...XD

többen is írták hogy mikre használják és azt is hogy amd mellé is használnak nv-t a physX miatt...

de csak neked van igazad és hülyeség az egész...XD

te nem vagy semmi ecsém...XD

dugd fel magadnak a csak ájfinittyel turbózott amd-det, és szidd a csúnya rossz nVidiát... XD

és pl a nem pixelgrafikus videószerkesztők is használják...sőt nekik elengedhetetlen...


de ők is hülyék igaz? XD

meg én is....meg mindenki aki nV-t használ.. XD

nem lehet veled szót érteni haver...

maradj magadnak otthon...XD

verd az atira....XD

gondolom más ugysem bírja ezt a mértéktelen baromságot amit ömlesztessz magadból..

2011. szept. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/62 anonim ***** válasza:
28%

"a fizikát minden esetben a processzor számolja"

ezen még most is röhögök XD



(csak akkor ha nincs physX-ed)

de gondolom ez is hülyeség....

;)

2011. szept. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/62 anonim ***** válasza:

Így van. Ha a játék nem támogatja a PhysX-et, akkor semmi haszna az égadta világon. Abszolúte semmi. Jelenleg egy motor van, ami használja, a négy éves UT3. Magasról szarnak a játékfejlesztők a PhysX-re.


Így jártál.


Nézz végig a listán, mi használja a Havokot:


[link]


És nézd meg, mi használ PhysX-et:


[link]


Aztán gondolkodj el, melyiknek volt több haszna...

2011. szept. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/62 anonim ***** válasza:
nem csak játékokról van szó ember...
2011. szept. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/62 anonim ***** válasza:
amugy egész délután itt ültél és vártál hogy mikor írok ide vissza?
2011. szept. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!