Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » ATI vagy NVIDIA a jobb?

ATI vagy NVIDIA a jobb?

Figyelt kérdés
2011. szept. 4. 14:01
1 2 3 4 5 6 7
 21/62 anonim ***** válasza:
77%

"mindenre irtam megválaszoltam..."


Hazudsz. Semmire nem válaszoltál, szoftverek nevét kértem, amelyekben te személy szerint cudát és PhysX-et használsz. Írtál egyet is?

2011. szept. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/62 anonim ***** válasza:
28%

egyre szánalmasabb vagy xD


játékoknàl pl....vagy komolyabb videószerkesztő programoknál....

2011. szept. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/62 anonim ***** válasza:
100%
Mint például konkrétan melyikben? Harmadjára kérdezem meg, eddig semmit nem írtál, lassan elkezdhetsz gondolkodni azon, ki a szánalmas.
2011. szept. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/62 anonim ***** válasza:
20%

miért vagy ilyen értetlen....az összes játékban hasznàlhatod ha gyenge a procid....meg az összes nem rasztergrafikus nem pixel alapú videószerkesztő programnál....xD


mostmár tényleg nevetséges vagy haver...xD

olvass több kiskegyedet....ne égesd magad haver... ;-)

2011. szept. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/62 anonim ***** válasza:
44%
Bocsi, megjelenítettem a nevem a másik 68%-os miatt. Csak azért, hogy ne engem higgy rossznak:) Én mindenesetre nem tudnék választani a kettő közül, mivel mindenki megtalálhatja a saját magának tetszőt. Sosem lesz jobb az egyik a másiknál, ez a jó benne. Van verseny és választási lehetőség:)
2011. szept. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/62 anonim ***** válasza:
56%
Itt trollkodsz noname gyerek de te még semmit sem hoztál fel hogy miért isteníted az ati/amd-t. Egyébként mondj már olyan ati/amd kártya gyártót aki élettartam garanciát vállal a termékére??? Csak mert az nvidiánál az EVGA azt teszi, igaz leginkább amerikában de hát ez van. Plusz a Gtx 560 Ti után is csendbe maradtál mikor egyes esetekben HD 6970-et leveri és még legalább 20 képet linkelhetnék ezeken kivül. Egyébként meg nem értem ezt az egész szájkaratét... ezek csak cuccok... gondolom nem bántottak bár még azt is el tudom képzelni amekkora troll vagy
2011. szept. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/62 anonim ***** válasza:
77%
Nem istenítek én semmit, de erősen csípi a szemem, ha valaki végig pofázik oldalakon keresztül, aztán meg kiderül, hogy azt se tudja miről van szó. Úgy meg könnyű mutogatni a tesztet, hogy tíz tesztelt játékból egyben erősebb, a többiben meg szarabb.
2011. szept. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/62 anonim ***** válasza:
30%

pròbálk ki pl a mafia 2-t

közepes apex-el


ha ez megvan akkor pròbáld ki physx-el és anélkül...


és ezután pedig bujj el!

mert naggyon nem értessz a hardverekhez...

2011. szept. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/62 anonim ***** válasza:
77%
Én nem értek a hardverekhez, miközben kiderült, hogy azt se tudod mi a PhysX, csak jöttél pofázni? Harmadik nekifutásra sikerült írnod 1 darab játékot PhysX-re, cudára még mindig semmi. Aki tényleg használja ezt a feature-t, csuklóból írt volna tí
2011. szept. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/62 anonim ***** válasza:
77%

Szóval csuklóból írtál volna tíz példát, az elmúlt fél órád gondolom azzal telt el, hogy keresgélted, mire is használhatnád fel a húdeszuper dolgokat, emikről itt okoskodtál.


Hány éves vagy, tíz?

2011. szept. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!