Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » ATI vagy NVIDIA a jobb?

ATI vagy NVIDIA a jobb?

Figyelt kérdés
2011. szept. 4. 14:01
1 2 3 4 5 6 7
 31/62 anonim ***** válasza:
28%

jajj haver...komolyan, inkább hagyd ezt a témát...


nem akarok választani hogy nV vagy ati...

de te veszélyesen hülye vagy...és csak kötekedni jössz ide...

irtani kellene a fajtádat..foglalkozz a wikipédiával..XD

vagy mittomén, de menny el innen...


azt mondod hogy kimagaslóan jobb az ati???

az erről szóló cikkek nem ezt igazolják...

sztem kiegyenlített a küzdelem főleg az utóbbi időben...

de nyomd csak az üres sódert...ugy is leolt itt mindenki...mert még szövegelésben is szar vagy...

;)

2011. szept. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/62 anonim ***** válasza:
56%

Most mondd már azt hogy az ati/amd nem olcsóbb mint az nvidia.

2. A GTX 580 jelenleg a leggyorsabb egymagos videókártya.

3. Kétlem hogy neked otthon HD 6990 menne a gépedben és aki ilyet vesz az vagy rohadt nagy felbontáson vagy több monitoron használja, nem úgy mint az ÁTLAGember

Kb ez az amit én állítottam... ati/amd olcsóbb vedd azt ha nincs rá sok pénzed... nvidia meg most jobb valamivel... 560 Ti , 570 , 580 ezek mind rohadt jó kártyák + még ott az overclock is amiben úgy tudom az ati/amd nem annyira jeleskedik

2011. szept. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/62 anonim ***** válasza:
82%

Foglalkozom is, legalább úgy vitázom valamiről, hogy tudom, miről van szó, veled ellentétben.


De te csak maszturbál a cudára, amit remekül tudsz használni a profi programodban, aminek a nevén már egy órája gondolkodsz. Szerencsétlen hülye.

2011. szept. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/62 anonim ***** válasza:
28%

és a gtx 590?


amugy 16:13



csekkold a válaszomat te seg.gtitán

itt írtam hogy mikhez használhatom még...


fogadd meg a tanácsom...menny aludni...XD

2011. szept. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/62 Panda Péter ***** válasza:
100%

a CUDA-nak van létjogosultsága, bár nem szimpatikus, mivel zárt rendszer.

physx? ne röhögtess már, alig pár nagyobb cím támogatja, ott sem villog túlzottan (a maffia2-t inkább ne említsd a mesterségesen magas gépigényével).

a "the way it's meant to be played" program meg megint idejétmúlt érvelés, mivel ma már töpp játékot pénzel az AMD, mint az nVidia (pont azért mert az nV átcsoportosítja a fejlesztést a professzionális eszközökre, lásd Tesla termékcsalád).

2011. szept. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/62 anonim ***** válasza:
77%

"fogadd meg a tanácsom...menny aludni...XD"


Fogadd meg a tanácsom: tanulj meg írni. A 16:13-as hozzászólásodban egyetlenegy példát sem írtál. Szóval megint csak pofázol, konkrétumok meg sehol. Balf*sz.

2011. szept. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/62 anonim ***** válasza:
Ja plusz ez az egész kérdés egy nagy FAIL és úgy veszem észre hogy szándékosan írta ki hogy veszekedés legyen és úgy látom el is érte a célját. Eddig még hozzá se szólt az egészhez, gondolom otthon ül permetezővel a hátán a háttámla nélküli széken mert akkora paraszt és röhög rajtatok/rajtunk. Legalább feltett volna egy konkrét kérdést hogy HD6950 vs GTX 560 Ti, és akkor még lehet azt is mondtam volna hogy 6950 mert ki lehet flash-elni hogy olyan legyen mint egy 6970 persze ennek a 2gb memóriának is csak akkor van értelme ha 1920x1080 vagy nagyobb felbontáson használod, magas beállításokkal. ( most épp nem tudom hogy mennyibe kerülnek a fent említett kártyák ... 560 Ti kb $250-$260 , a 6950 2gb-os verzió meg $270-$280 )
2011. szept. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/62 anonim ***** válasza:
61%

Legjobb videókártyák egyes árkategóriákban: [link]

Bár ki tudja :D

2011. szept. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/62 anonim ***** válasza:
100%
Ez tényleg olyan, hogy két külön márkát hasonlít össze valaki, amik tényleg kb. egy szinten vannak mint kissé gagyibb Pepsi vs Coca analógiája. Itt a döntés csak szimpátián múlik, hogy kinek mi jön be. A döntés szubjektív.
2011. szept. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/62 anonim ***** válasza:
39%

ott van a mafia 2....

meg azösszes játék...elég ennyi konkrétum?

nyomoronc....xD


panda!

minden tiszteletema tiéd....de ne bátoritsd már fel ezt a mocskot...mert nem mond semmit csak pròbál kapaszkodni olyasmikbe amikről fogalma sincs....az elején mindenbe belekötott. de már eléggé leégette magát...nem kellene sok sztem a depresssziós öngyilkossághoz...

2011. szept. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!