Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Új PC-t terveztem de mégis...

Új PC-t terveztem de mégis egy egy konzolt vettem és nem bántam meg?

Figyelt kérdés
Van aki úgy tervezte , hogy új gépet vásárol de aztán valamilyen oknál fogva csak egy konzolt vett. és nem bánta meg :) Azt is írjátok meg milyen konzolt vettetek (Xbox 360 vagy PS3)
2011. jún. 2. 19:40
1 2
 11/15 P.O.C. ***** válasza:
55%

Én nem csipázom a konzolt! A gatyám rákölthetem a játékokra. Ha meg hackeltetem miatta a konzolomat oda garancia, PC-n meg a nem kell minden játékot megvennem, a tört játékokkal való játék zéró kockázatú, pont a fentiek miatt. Ráadásul a PC többcélú, nem csak játszani, meg filmet nézni lehet rajta.


OK, aláírom a konzol tényleg kényelmes, nehezebben avul el a PC-nél, és nagyon jó rajta szimulátor játékokat játszani. De kb. ennyi.


FPS / stratégia konzolon? szerintem kész rémálom! :S

2011. jún. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Panda Péter ***** válasza:
egyetértek poc-cal, a pc multifunkciós, sok mindenre lehet használni. mondjuk azt aláírom, hogy aki se munkára, se programozásra se semmi másra nem használja csak játékra, az jobban jár(hat) egy konzollal.
2011. jún. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

POC:


En is azt hittem szar lesz FPS konzolon, kisgyerek korom ota PC-n jatszottam, sok FPS-sel is.

De 1 honapon belul siman hozzaszoktam, es mar azt nehezen tudom elkepzelni, hogy PC-n egerrel jatszak FPS-t vagy barmi jatekot.

Ha olyan szar lenne konzolon az FPS, nem fogyna orrba-szajba a Killzone, Halo, Cod, meg a tobbi FPS jatek.

Amig nem probalod ki (es nem csak 10 percre), addig nem tudod, hogy milyen jo, vagy legalabbis nem szar.

Move-val meg meg jobb egy FPS (pl. Killzone 3), mint az egerrel, tehat +1 a konzolnak.


Panda Peter:

Igaz, PC minden masra jo, de valamilyen PC-je mar mindenkinek van otthon, amivel a minden mast megtudja csinalni.

2011. jún. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Én is úgy terveztem, már épp megvolt egy méregdrága PC-re a pénzem(700 eurós gép), de gondolkodtam, hogy most ha igazán jót akarok játszani, akkor inkább konzolba gondolkodjak.Aztán mikor rendelni akartam, egy gép áráért két konzolt is vettem, egy Nintendo DSi XL-t és egy Nintendo Wii-t és nagyon nem bántam meg!Álom mind a kettővel játszani, mára már úgy érzem, hogy ez a kettő Nintendo már a családtagok, vagy igazán jó barátok:-)
2011. jún. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Nekem csak egy PS2-m van, meg egy P4es gépem. De vmikor akarok egy PS3-at, mert a konzolok sokkal jobbak játék szempontból. Hogy csak egy indokot említsek: Nincs olyan hogy gépigény, nem kell agyon-vissza fejleszteni hogy az új játékok menjenek rajt. És ezzel jelentős (több tízezres) összeget spórolunk meg.
2011. jún. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!