Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Heti 3x járok edzésre edzotere...

Heti 3x járok edzésre edzoterembe, megkozelitoleg bő 1 orát, de nem idore megyek hanem amig nem végzem el amit terveztem. Tobbi lent!?

Figyelt kérdés
14 éves multam és edzéstervvel tolom, sok kardioval, mert sulyzozni mértékkel szabad még, alakom normális nem vagyok duci, illetve étrendem is egészségesnek mondhato.Szerintetek mennyi ido alatt érhetek el valamit, látszik majd meg az edzés igazán?.
2011. aug. 1. 00:43
 1/6 anonim ***** válasza:
testalkattól, edzéstervtől, edzés iránt mutatott komolyságtól függ. Valamint attól,h korábban sportoltál-e valamit, van-e kitartásod.(Szarból ugyebár nem lehet várat építeni)
2011. aug. 1. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
180 centi vagyok 65 kilo megkozelitoleg ,igen sportoltam elotte igy a testalkatom is jonak mondhato.
2011. aug. 1. 00:55
 3/6 anonim ***** válasza:
Tök mindegy ezt nem lehet megválaszolni... fogjuk rá fél év múlva már látszódni fog.
2011. aug. 1. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
FRAAAAADI. Komolyra fordítva 1 hónap ;)
2011. aug. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
csá petifiu :D akarod mi ? :D
2011. aug. 1. 14:15
 6/6 anonim válasza:
Kit?Mit? Téged vagy az egy hónapot? :D
2011. aug. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!